,

Shakira pobita przez teściową? Szokujące doniesienia

31.03.2023 11:57

Lista rodzinnych problemów Shakiry staje się coraz dłuższa. W związku z tym, że jej rozwód z Gerardem Pique stał się medialną sensacją, piosenkarka jest dziś obiektem zainteresowania wielu tabloidów. Niedawno zagraniczna prasa ustaliła, że teściowa gwiazdy miała kryć romans Pique. Shakiry ponownie trafiła na łamy hiszpańskich gazet. Pomiędzy nią a matką piłkarza podobno doszło do rękoczynów.

Shakira pobita przez teściową? Matka Pique nie wytrzymała
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Niedawno wyszło na jaw, że matka Gerarda Pique odegrała ważną rolę w rozpadzie małżeństwa Shakiry i piłkarza. Kiedy piosenkarka przychodziła do niej, by prosić o radę i się wypłakać, nie miała pojęcia, że Montserrat Bernabeu kryje potajemne schadzki syna z kochanką.

O tym, że matka Pique nie przepada za Shakirą, wiadomo od dawna. Tym, co ma jej przeszkadzać w małżeństwie gwiazdy i piłkarza, jest między innymi spora różnica wieku.

W pewnym momencie relacje Barnabeu i Shakiry stały się na tyle napięte, że jedna z nich miała posunąć się do rękoczynów. Wszystko wydarzyło się w obecności dzieci piosenkarki.

Pomiędzy Shakirą i matką Pique doszło do rękoczynów?

Informację o tym, że kobiety posunęły się do przemocy, przekazano w „El Popular”, na łamach którego ujawniono także, że matka Gerarda ukrywała romans syna przed jego małżonką.

W zagranicznym źródle przywołano także wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia piłkarza i piosenkarki, która stwierdziła, że pomiędzy Shakirą a matką Pique doszło do bójki.

– Bernabeu uderzyła Shakirę w twarz przy Gerardzie i ich dzieciach – miał powiedzieć informator.

Wygląda na to, że na zakopanie topora wojennego pomiędzy kobietami na razie nie ma co liczyć.

loader

Źródła: RadioZET.pl/El Popular

Logo radiozet Dzieje się