Obserwuj w Google News

"Sanatorium miłości 5": Joanna próbowała popełnić samobójstwo!

3 min. czytania
14.02.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

W ostatnim odcinku 5. edycji randkowego show „Sanatorium miłości” nie zabrakło emocji. Tym razem mowa jednak nie o wybuchu kolejnego romansu, a o trudnych wyznaniach pensjonariuszek sanatorium w Busku-Zdroju. Joanna zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie – kobieta ma na swoim koncie próbę samobójczą. Opowiedziała, co było tego powodem.

Joanna z "Sanatorium miłości"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kolejny sezon popularnego programu „Sanatorium miłości” emitowanego na antenie Telewizji Polskiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Show prowadzone przez Martę Manowską po raz kolejny dostarczyło widzom wielu wzruszeń. Niedawno jedna z uczestniczek, Joanna opowiadała na wizji o seksie i metodach przedłużania orgazmu, a tym razem zdecydowała się na bardziej mroczne wyznanie.

Zobacz także:  Sanatorium miłości: przykra randka Ewy i Józka. „Nie ma głębszego uczucia”

Trudne wyznania w „Sanatorium miłości”. Te słowa wywołują łzy

Szósty odcinek „Sanatorium miłości” okazał się ogromnym zaskoczeniem dla fanów formatu TVP. Widzowie, którzy spodziewali się raczej romantycznych uniesień z udziałem emerytów, otrzymali potężną dawkę przykrych emocji. O swoich traumatycznych przeżyciach opowiedziała Ula, a zaraz po niej przed kamerami otworzyła się Joanna. Okazało się, że życie uczestniczek lubianego programu randkowego nie było usłane różami.

Tematem najnowszego odcinka był „powrót do przeszłości” – na podstawie zdjęć sprzed lat emeryci zostali ucharakteryzowani tak, by przypominać siebie z lat młodości. Powrót do dzieciństwa nie dla wszystkich okazał się miłym doświadczeniem.

Dom rodzinny był przemocowy, stawałam między mamą a tatą, bo był we mnie bunt, żeby nie podnosił ręki. I wtedy ja obrywałam. Ta niepewność stąd się wzięła

– wyznała nie kryjąc emocji Ula.

Redakcja poleca

Joanna z „Sanatorium miłości” chciała zakończyć swoje życie!

Jej smutne wyznanie spowodowało, że o trudach życia w rodzinie dysfunkcyjnej postanowiła opowiedzieć również Joanna.

Mój ojciec awanturował się, bił mamę, byłam tego świadkiem

– przyznała z bólem emerytka, opowiadając, jak przez traumatyczne chwile w rodzinnym domu potoczyły się jej losy.

- Początki były trudne, znałam tylko mojego chłopaka. Wzięliśmy ślub z konieczności, ale wiedziałam, że nie będę chciała z nim spędzić życia. Kiedy się rozwiedliśmy, nie wiedziałam, co ze sobą zrobić – wyjaśniła podczas rozmowy z Martą Manowską.

Kuracjuszkę poniosły emocje i postanowiła wyjawić w programie swój przykry sekret – seniorka przez dorastanie w patologicznym środowisku nie wytrzymała presji i zdecydowała się targnąć się na swoje życie.

Był taki miesiąc, kiedy bardzo dużo piłam. Byłam wtedy sama i próbowałam odebrać sobie życie. W sumie już nie powinnam żyć. Miałam transfuzję krwi, chodziłam przez 6 miesięcy na terapię

– wyjawiła prowadzącej „Sanatorium miłości”.

Trzeba przyznać, że takie słowa wyciskają łzy. Miejmy nadzieję, że na uczestniczki programu czekają już tylko przyjemne chwile.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:
Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Sanatorium miłości 4
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe TVP