Obserwuj w Google News

Iwona z "Sanatorium miłości" wyjeżdża z Polski. Emeryturę spędzi za granicą

2 min. czytania
12.02.2023 09:33
Zareaguj Reakcja

Słoneczna pogoda, wspaniała kuchnia i gwar na ulicach. Hiszpania nie bez powodu jest jednym z najatrakcyjniejszych kierunków urlopowych. Ci, którzy mają więcej szczęścia, wybierają się tam na dłużej, ale nawet oni mogą pozazdrościć uczestniczce 5. edycji "Sanatorium miłości". Iwona zamierza spędzić w Hiszpanii emeryturę.

Iwona z "Sanatorium miłości" wyjeżdża z Polski. Emeryturę spędzi za granicą
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

Co prawda Iwona z Warszawy ma już swoje lata, ale na pewno nie brakuje jej werwy. Kuracjuszka, która pojawiła się w 5. edycji "Sanatorium miłości" nie ma zamiaru rezygnować z marzeń. Niedawno przeszła na emeryturę i jest gotowa czerpać z życia pełnymi garściami.

Zobacz także: Joanna z "Sanatorium miłości" wie, jak przedłużyć orgazm. "Naprawdę bardzo długo"

Sanatorium miłości 5. Iwona przeszła na emeryturę. Chce zamieszkać w Hiszpanii

Serwis Pomponik podaje, że mąż Iwony z "Sanatorium miłości" był pilotem wojskowym. Jego zawód wymagał sporej mobilności, więc uczestniczka show TVP nigdzie nie potrafiła zagrzać miejsca. Iwona jest więc wprawiona w przeprowadzkach. Nic dziwnego, że na emeryturze nie zamierza odmawiać sobie wycieczek.

Jeszcze nie wiem, jaką będę miała wysoką emeryturę, ale warto zaznaczyć, że pracowałam ponad normę 6 lat, więc na pewno na tym zyskałam. Na pewno pozwoli mi to żyć normalnie, a nie zamierzam już pracować, bo uważam, że sporo już przepracowałam i mam swoje godne lata. Teraz chcę tylko odpoczywać i jeszcze trochę pojeździć po świecie — powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Plany ma bardzo ambitne. Okazuje się, że kuracjuszka zainwestowała w mieszkanie w Hiszpanii. I to nie byle jakie! W pobliżu znajduje się plaża i basen, z którego emerytka będzie mogła korzystać do woli.

Kupiłam tam małe mieszkanko blisko plaży z basenem, który przylega do mojego mieszkania, ale to taki basen, który przynależy do kilku mieszkań. Będę przyjmowała tam gości, mam zamiar się dobrze bawić, opalać, kąpać w cudownym morzu — zdradziła.

Dzieci Iwony są już dorosłe i w pełni samodzielne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przebojowa kuracjuszka spełniła swoje marzenie o przeprowadzce do słonecznej Hiszpanii. Najprawdopodobniej przeprowadzi się do swojego nowego lokum, kiedy uda jej się sprzedać mieszkanie w Warszawie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl