Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: uczestnicy planują już ślub? Ula i Zdzisław "są długodystansowcami"

2 min. czytania
07.02.2023 12:02
Zareaguj Reakcja

„Sanatorium miłości” to program pełen zaskakujących zwrotów akcji. Życie uczuciowe seniorów bywa bowiem nieprzewidywalne i szokujące. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Ula i Zdzisław planują wspólne życie. Mimo że oboje nie byli swoimi pierwszymi wyborami w programie.

Sanatorium miłości - logo
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Sanatorium miłości” od 2019 roku zaskakuje, wciąga i przysparza mnóstwa różnych emocji widzom. Program randkowy Telewizji Polskiej nie tylko cieszy się ogromną popularnością, ale staje się też przyczynkiem do wielu różnorodnych dyskusji. W tym tych dotyczących przyszłości uczestników. Teraz, niczym grom z jasnego nieba, gruchnęła informacja, że uczestniczy piątej edycji programu, obecnie emitowanej przez TVP, postanowili zostać ze sobą na dłużej.

Redakcja poleca

Ula i Zdzisław z „Sanatorium miłości 5” planują wspólną przyszłość

Jak czytamy w materiale portalu Pomponik.pl, Ula i Zdzisław wreszcie oficjalnie przyznali, że planują wspólną przyszłość. W trakcie programu widzowie czuli, że uczestnicy mają się ku sobie, ale oni sami nie chcieli tego przyznać. Zdzisław randkował z Anitą z Bydgoszczy, a dopiero później zrozumiał, że jego serce bije mocniej dla Uli z Gdańska. Od tamtej pory Ula i Zdzisław byli niemal nierozłączni. Teraz planują przyznać to oficjalnie przed urzędnikiem państwowym.

Ula i Zdzisław: „Słowo na Z”

Zdzisław z Tczewa podkreślił, że jest tak oczarowany Ulą, że chętnie „chciałby tę relację nazwać takim wyrazem na "Z".

– Może my się szukaliśmy w korcu maku?" – pytał wybrankę w ostatnim odcinku popularnego show.

Ula z Gdańska jest wniebowzięta. Sześćdziesięcioczterolatka była bowiem singielką od przeszło dwudziestu lat. Teraz znalazła odpowiedniego dla siebie mężczyznę.

– Na pewno jest mowa o związku. My wiemy, że naprawdę chcemy rozwijać tę relację. To, co się przytrafiło, że my jesteśmy tak zgodni w wielu rzeczach to jest jakby zapisane, zaplanowane. Bardzo mi się podoba, jak Zdzich na mnie patrzy. Czuję pełną akceptację. To nie jest prawda, że tylko młodzi to czynią. No my w tej chwili jesteśmy młodzi – wyznała kobieta w programie. 

„Długodystansowa” miłość Uli i Zdzisława                                                          

Na piękne słowa o ich kwitnącej relacji, odpowiada Zdzisław, który już zaczyna nazywać Ulę swoim „skarbem” w niektórych fragmentach programu, co zdecydowanie nie umknęło uwadze widzów. Ci bowiem mocno kibicują tej parze.

– Nie chcemy biec, chcemy iść, bo jesteśmy długodystansowcami (...) Chciałbym jednego - żeby ta relacja między nami pogłębiała się. Żebyśmy się do siebie jeszcze bardziej zbliżyli, jeszcze bardziej rozumieli, żebyśmy byli razem jak najczęściej – zdradził.

„Sanatorium miłości” – gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki randkowego show Telewizji Polskiej można oglądać w każdą niedzielę o 21.20 na antelnie TVP1.

Czytaj także:  Gwiazdor "Zmierzchu" mówi jak wpłynęło na niego, że fani wybierali "Team Edward" i "Team Jacob"

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Facebook: Sanatorium Miłości

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali