Namiętne sceny w "Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław zostali parą. "Skarbie mój, dzieje się"

05.02.2023 22:57

W "Sanatorium miłości 5" Ula i Zdzisław oficjalnie potwierdzili, że między nimi zaiskrzyło. Kuracjusze udali się na randkę, podczas której wymieniali się czułościami, a nawet doszło do pocałunków. Zakochana para poczyniła już pierwsze poważne deklaracje dotyczące wspólnej przyszłości. 

Sanatorium miłości: Ula i Zdzisław
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

W niedzielę 6. odcinek "Sanatorium miłości 5" przyniósł kolejną porcję emocji. Widzowie mieli okazję podziwiać kolejne randki kuracjuszy oraz wysłuchać zwierzeń Ewy i Krzysztofa. Mieszkanka Tarnowskich Gór opowiedziała Marcie Manowskiej o dwóch nieudanych małżeństwach oraz romansie z młodszym mężczyzną, zaś Krzysztof poruszył temat śmierci żony, która chorowała na stwardnienie rozsiane.

Ponadto kuracjusze mieli okazję sprawdzić się w dwóch zdaniach - zaganianiu gęsi do zagrody oraz nauki pływania na desce SUP. Jednak gwoździem 6. odcinka "Sanatorium miłości" była niewątpliwie randka Uli i Zdzisława. Kuracjusze oficjalnie zostali parą, a nawet zapewnili, że są już gotowi do budowania związku. W czasie przechadzki po parku miały miejsce namiętne sceny, nie brakowało też odważnych deklaracji. 

Sanatorium miłości 5: Ula i Zdzisław chcą związku 

Kuracjuszką odcinka została Urszula z Gdańska. Była nauczycielka wychowania początkowego bez namysłu zaprosiła na randkę swojego faworyta, Zdzisława, z którym - jak wyznała - łączy ją mnóstwo podobieństw. Para udała się na spacer po parku i tam oddała się czułościom. Były przytulania, trzymanie się za rękę i pocałunki. 

Wiedzieliśmy, że coś między nami zaiskrzyło. Skarbie mój... Dzieje się, naprawdę - powiedział zakochanym głosem Zdzisiu. 

Bardzo mi się podoba, jak Zdzich na mnie patrzy. Czuję pełną akceptację. To nie jest prawda, że tylko młodzi to czynią. No my w tej chwili jesteśmy młodzi - komentowała rozanielona Ula. 

Kuracjusze zapewniali, że nie jest to tylko chwilowe zauroczenie. Ula wyznała, że zaskakująco dużo łączy ją ze Zdzisiem i jest już gotowa na kolejny krok. Jej towarzysz też snuł poważne plany. 

- Zdzichu, bo ty mnie tak zaczarowałeś, oczarowałeś i ja już chcę troszeczkę inaczej żyć niż do tej pory... Bo nam się to tak wszystko zgadza... - zagadnęła partnera Ula, na co kuracjusz wyznał, że jest przy niej bardzo szczęśliwy i uważa tak samo. Następnie Ula i Zdzisiu pocałowali się. 

- Chciałbym nazwać naszą relację takim wyrazem na "z"... - skwitował nieśmiało romantyk z Tczewa.

Ula i Zdzisław ponoć nie są jedyną parą na turnusie w Busku-Zdroju. W końcówce odcinka Darek wyznał Zdziśkowi, że ponoć Bożena i Józef mają się ku sobie

Jak mnie zobaczył to był tak skonsternowany - śmiał się Darek.

Z kolei Bożena zwierzyła się Anicie, że była z Józkiem na lodach i bardzo jej się podobało. Szczegóły relacji tej dwójki zapewne poznamy za tydzień w następnym odcinku "Sanatorium miłości". 

Myślicie, że Uli i Zdzisiowi uda się stworzyć trwały i szczęśliwy związek? 

loader