Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: przykra randka Ewy i Józka. „Nie ma głębszego uczucia”

2 min. czytania
12.02.2023 22:23

Ewa i Józek z „Sanatorium miłości” wybrali się na randkę. Wydawałoby się, że para ma się ku sobie – szczególnie, że to kuracjusza pierwsza zaprosiła seniora na spotkanie w cztery oczy. Niestety, zapał Józka mocno ostygł po słowach Ewy.

Sanatorium miłości
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

W „Sanatorium miłości” tworzą się kolejne pary, a więzi powoli się zacieśniają. Widzowie z zadowoleniem obserwują rozwój relacji Uli i Zdzisława. Ci po raz kolejny wybrali się na schadzkę i nie szczędzili sobie intensywnych pocałunków. Niestety, w przypadku Ewy i Józka sytuacja wygląda na bardziej skomplikowaną. Kuracjusza postawiła sprawę jasno, ponieważ bardzo lubi Józka i nie chce go krzywdzić. Co mu powiedziała?

Zobacz także:  Iwona z "Sanatorium miłości" wyjeżdża z Polski. Emeryturę spędzi za granicą

Sanatorium miłości: randka Ewy i Józka niewypałem?

Ewa i Józek wybrali się na bardzo elegancką kolację. Odświętnie ubrani kuracjusze mieli okazję porozmawiać o swoich oczekiwaniach i o tym, co dalej. Józek nie szczędził Ewie komplementów, ale w pewnym momencie widać było, że kobieta jest nieco zakłopotana i chce to ukrócić.

- Ty sam widzisz, jak jest. Ja stonuję to wszystko, no bo nie można się zapędzić – zaczęła Ewa. Kuracjuszka mówiła, że sama nie wie, czy stworzy z Józkiem jakiś związek.

- Nie chcę, żeby on się za bardzo… muszę to powiedzieć: żeby się za bardzo zaangażował, bo z mojej strony może to nie być, a ja naprawdę go lubię. Ja po prostu nie chcę skrzywdzić tego człowieka – tłumaczyła Ewa przed kamerami.

Redakcja poleca

Podczas randki Józek stwierdził, że ich koleżeństwo idzie w dobrą stronę. Ewa tutaj przerwała i skwitowała, że to koleżeństwo polega na tym, że wzajemnie się poznają i mają na wszystko czas.

Mamy dużo wspólnych tematów, zgadzamy się, ale nie ma z mojej strony głębszego uczucia. To jest właśnie kumplowanie się. Nie powiem, czy to pójdzie dalej, czy nie, bo ja tego nie wiem. Tym kieruje nie mózg, a serce. A nad sercem nie zapanujesz – opowiadała Ewa.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl