Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel z rodzicami i nowym chłopakiem: „Rodzinka” [FOTO]

2 min. czytania
16.01.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zapozowała w towarzystwie swoich rodziców i ukochanego Kevina. Wokalistka pochwaliła się uroczym zdjęciem w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca podpis pod fotografią oraz czułe gesty, jakimi obdarowywali się bliscy celebrytki.

Roksana Węgiel
fot. Screen Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel niedawno oficjalnie potwierdziła, że jest w związku z Kevinem Mglejem. Artystka coraz śmielej pokazuje się u boku chłopaka, którego jeszcze niedawno trzymała w sekrecie przed obserwatorami. 26-latek wystąpił nawet w teledysku piosenkarki do utworu „Ciche szepty”. W klipie możemy zobaczyć zakochanych spacerujących trzymając się za ręce. Na przeszkodzie wielkiej miłości nie stanęła 8-letnia różnica wieku ani fakt, że ghostwriter ma dziecko z poprzedniego związku.

Zobacz także:  Roksana Węgiel nie jest „starym wapniakiem”. Chodzi z „ziomalami” do kościoła

Roksana Węgiel zachwyca się nowym chłopakiem: „Bardzo mnie wspiera”

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” od jakiegoś czasu publikowała w mediach społecznościowych tajemnicze ujęcia z ukochanym, nie ujawniając jednak jego imienia i nie pokazując twarzy partnera. Na InstaStory artystki pojawiła się nawet relacja ze wspólnego czytania Biblii, a fani dociekali, z kim ich idolka studiuje Pismo Święte.

Roksana Węgiel w ostatniej rozmowie z „Plejadą” przyznała, że jej serce zdobył Kevin Mglej, producent i autor tekstów piosenek.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu

– rozpływała się nad mężczyzną podczas wywiadu z portalem.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z rodziną i Kevinem Mglejem. Urocze?

Celebrytka ujawniła również, jakie relację łączą Kevina Mgleja z rodzicami. Okazało się, że najbliżsi Roxie doskonale się dogadują.

Moi rodzice mają naprawdę super relację z Kevinem i myślę, że świetnie się dogadują. Ja obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu, jeśli chodzi o moich rodziców, bo wcześniej nie byli tacy skorzy do akceptowania jakichś tam moich poprzednich chłopaków. Teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i oni też wiedzą, że to jest poważna relacja

 – wyznała reporterom serwisu „Party”.

Na Instagramie wokalistki pojawiło się nowe zdjęcie, do którego zapozowała z familią i nowym ukochanym. Fotografia została opatrzona opisem „Rodzinka” i widać na nim prawdziwą zażyłość. Mglej maszerował pod rękę z tatą gwiazdy i wymieniał uśmiechy z jej rodzicielką.

Co myślicie relacji Roksany Węgiel?

RadioZet.pl/"Plejada"/"Party"

Screen Instagram/roxie_wegiel
fot. Screen Instagram/roxie_wegiel
Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News