Obserwuj w Google News

Fanom Roksany Węgiel przeszkadza wiek jej chłopaka? „Mnie to śmieszy”

2 min. czytania
13.01.2023 15:50
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel ujawniła niedawno, kim jest jej nowy ukochany. Partner wokalistki jest od niej sporo starszy ma dziecko z inną kobietą. W najnowszym wywiadzie celebrytka w dosadny sposób wyjaśniła, co myśli o komentarzach dotyczących różnicy wieku między parą.

Roksana Węgiel
fot. Screen Instagram/roxie_wegiel

Roksana Węgiel już jakiś czas temu pożegnała się wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Zwyciężczyni programu „The Voice Kids” publikuje coraz odważniejsze zdjęcia w mediach społecznościowych, a jej metamorfoza budzi mieszane uczucia fanów piosenkarki. Obiektem spekulacji jest również nowy związek gwiazdy, która przez długi czas trzymała w tajemnicy informację, komu udało się zdobyć jej serce.

Zobacz także:  Chłopak Roksany Węgiel ma dziecko z inną kobietą! To znana aktorka

Roksana Węgiel i jej życie uczuciowe pod lupą. Fani są ciekawi

Po tym, jak Roxie reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, jej kariera nabrała niewiarygodnego rozpędu. Celebrytka jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek młodego pokolenia i jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, starając się utrzymać stały kontakt z fanami.

Miłośnicy artystki śledzą nie tylko jej życie zawodowe, ale również osobiste. Roksana rozstała się jakiś czas temu z pochodzącym z Białorusi Danielem Yastremskim, którego poznała podczas występów w Mińsku. Powodem rozpadu relacji miał być nadmiar obowiązków.

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu

– wyznał muzyk w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Chłopak Roksany Węgiel jest dla niej za stary? Gwiazda komentuje

Roksana Węgiel znów jest zakochana. Od jakiegoś czasu na jej Instagramie pojawiały się tajemnicze ujęcia z nowym ukochanym, jednak piosenkarka konsekwentnie milczała na jego temat, nie pokazywała też jego twarzy. Niedawno oficjalnie ogłosiła, kto skradł jej serce. To 8 lat starszy od 18-latki Kevin Mglej, producent i ghostwriter.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu

 – chwaliła mężczyznę w rozmowie z „Plejadą”.

Dodała, że nie przeszkadza jej różnica wieku. „Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat” – tłumaczyła.

To nie uspokoiło żywych dyskusji fanów. Zapytana o komentarz Roxie odpowiedziała dość krótko.

Znajomi podsyłali mi artykuły... Szczerze mówiąc, to mnie to śmieszy

 – mówiła podczas wywiadu dla „Onet Rano”.

Uważacie, że między Roksaną Węgiel i jej ukochanym faktycznie jest zbyt duża różnica wieku?

RadioZet.pl/"Plejada"

Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News