Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel zdradziła, jak poznała ukochanego. Co na to jej rodzice? "Coś niesamowitego"

2 min. czytania
12.01.2023 18:46
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel jest w związku, 18-latka odnalazła szczęście u boku o 8 lat starszego Kevina Mgleja. W wywiadzie młoda gwiazda zdradziła, jak się poznali i co o nowym chłopaku myślą jej rodzice.

Roksana Węgiel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Roksana Węgiel jest już pełnoletnia, wokalistka 11 stycznia 2023 roku świętowała swoje 18. urodziny razem z RadiemZET.  Mimo młodego wieku zrobiła oszałamiającą karierę, na koncie ma między innymi zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 i platynową płytę. Popularna Roxy nie może także narzekać na brak szczęścia w życiu osobistym. Młoda piosenkarka potwierdziła, że jest w związku. Jej wybrankiem jest 26-letni tekściarz Kevin Mglej. W rozmowie z magazynem "Party" wokalistka zdradziła, jak się poznali i co o jej związku sądzą rodzice.

Roksana Węgiel opowiedziała, jak poznała ukochanego. Zakochała się od pierwszego wejrzenia?

Węgiel i Mglej pracowali przy najnowszym albumie piosenkarki "13+5". Roksana przyznała, że poznała ukochanego w studio i od początku połączyła ich niezwykła relacja.

- To było naprawdę coś niesamowitego, pierwszy raz poczułam takie emocje i zupełnie się tego nie spodziewałam, myślę, że Kevin też. Opowiadał mi, że przyszedł do studia z takim założeniem, że "o dobra, kolejna artystka, napiszemy jakieś numery i tyle". Od razu zaiskrzyło (...) Po prostu masz czasami tak, że coś kliknie między tobą a drugim człowiekiem i to jest niewytłumaczalne. On ma wszystkie cechy, które gdzieś tam sprawiają, że czuję, że to jest to - wspominała.

18-latka nie uważa różnicy wieku za żaden problem, jako przykład podała związek swoich rodziców. Czy oni także uważają, że związek z Kevinem to dobra decyzja?

Redakcja poleca

Roskana Węgiel ma chłopaka. Co rodzice wokalistki myślą o jej związku?

Roksana przyznała, że jej rodzice nie akceptowali wszystkich chłopaków, z którymi się spotykała. Kevin Mglej miał jednak zrobić na nich bardzo dobre wrażenie. Od razu znaleźli z 26-latkiem wspólny język.

- Moi rodzice mają naprawdę super relację z Kevinem i myślę, że świetnie się dogadują. Ja obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu, jeśli chodzi o moich rodziców, bo wcześniej nie byli tacy skorzy do akceptowania jakichś tam moich poprzednich chłopaków. Teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i oni też wiedzą, że to jest poważna relacja - zdradziła w rozmowie z "Party".

Jak widać, życie uczuciowe świeżo upieczonej 18-latki kwitnie. Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego.