Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie USG. Wzruszające wyznanie

2 min. czytania
12.01.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Roksana "Roxie" Węgiel niedawno skończyła 18 lat. Aby zaznaczyć znaczenie swoich urodzin, podzieliła się z fanami nietypowym zdjęciem. Na jej insta story pojawił się obraz USG brzucha.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie USG. Wzruszające wyznanie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram: @edytawegiel

Roksana Węgiel podbiła polską scenę muzyczną, zanim weszła w dorosłość. Pełnoletnia już gwiazda spotyka się ze starszym od siebie chłopakiem, dla którego związek z celebrytką to nie pierwszyzna. Dociekliwi fani szybko przyjrzeli się przeszłości Kevina Mgjela i odkryli, że wybranek młodej piosenkarki ma dziecko z Malwiną Dubowską, aktorką "Papierów na szczęście" i "Korony królów".

Nie mam i nie miałem żony, żadna sobie nie zasłużyła. Mam syna i jest absolutnym kotem. Najlepszy gość na świecie — opowiedział internautom Mgiel.

Zarówno przeszłość chłopaka, jak i dzieląca ich różnica wieku, nie przeszkadzają Roksanie Węgiel. W wywiadzie z Plejadą artystka oznajmiła, że jest tego związku całkowicie pewna.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu — zdradziła.

Wygląda więc na to, że młoda piosenkarka w dorosłość wkroczyła, ciesząc się nie tylko statusem gwiazdy, ale także prawdziwą miłością. Aby podkreslić wagę dnia, w którym ukończyła osiemnaście lat, podzieliła się z fanami zaskakującą fotografią.

Zobacz także: Roksana Węgiel o związku z 26-letnim partnerem. „Miłość od pierwszego wejrzenia” 

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie z USG brzucha

11 stycznia 2023 roku Roksana Węgiel obchodziła osiemnaste urodziny. Oczywiście tego dnia była bardzo aktywna na Instagramie, gdzie udostępniała życzenia od fanów i bliskich. Pokazała też zdjęcie USG, które opublikowała jej mama.

 Piękne życzenia od mamy, Edyty Węgiel. A to ja w brzuchu — napisała Roksana.

roksana wegiel pokazala zdjęcie USG
fot. Instagram: @roxie_wegiel

Mama Roksany Węgiel opublikowała wspomniane zdjęcie na swoim profilu, opatrując je wzruszającym wpisem, w którym zwróciła się do córki.

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze. Gdziekolwiek Twoja podróż przez życie Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA. Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać, że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego — czytamy w poście Edyty Węgiel.

Roksana ma szansę na zrobienie naprawdę wielkiej kariery w show-biznesie. Miłość i troska, którą otaczają ją bliscy, może ją dodatkowo uskrzydlić.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @roxie_wegiel/@edytawegiel