Obserwuj w Google News

Tort, balony i nowy singiel Roxie Węgiel w Radiu ZET. Tak świętowaliśmy z nią 18. urodziny!

2 min. czytania
11.01.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Roxie Węgiel właśnie wkroczyła w dorosłość. W dniu swoich 18. urodzin piosenkarka odwiedziła Radio ZET, gdzie zaprezentowała premierowo nowy singiel „Ciche szepty”. Nie mogło zabraknąć tortu, balonów, kwiatów i najlepszych życzeń. Jak Roxie zareagowała na naszą niespodziankę? Sami zobaczcie!

Roksana Węgiel Roxie Radio ZET
fot. Radio ZET

Roxie Węgiel świętuje 18. urodziny zupełnie nowym singlem „Ciche szepty”. Utwór zapowiada długo wyczekiwany album, który nosi tytuł „13+5” i ukaże się już w marcu. Piosenkarka postanowiła obchodzić ten wyjątkowy dzień razem z Radiem ZET. Przygotowaliśmy dla niej wyjątkową niespodziankę.

Serial Radia ZET nominowany do Bestsellerów Empiku 2022. „Niech to usłyszą” z szansą na nagrodę

Roxie Węgiel z nowym singlem „Ciche szepty” w Radiu ZET. Tak świętowaliśmy jej 18. urodziny

„Ciche szepty” to najnowsza muzyczna propozycja od Roxie Węgiel, która stworzyła utwór we współpracy z ekipą WOLF HOUSE, czyli Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglej, Andrzejem Jaworskim i Albertem Markiewiczem. Team producencki odpowiada także za brzmienie całej nowej płyty.

Najnowsza piosenka Roxie opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Młoda piosenkarka skupia się także wokół marzeń i drodze do nich, a także pierwszych momentów zakochania.

To żywiołowy numer, który ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii – wyznała artystka w naszej audycji „Chwytaj dzień”.

18. urodziny to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka, więc ekipa Radia ZET zrobiła wszystko, aby Roxie Wegiel zapamiętała 11 stycznia na długo. Nie mogło zabraknąć życzeń, pysznego tortu, świeczek, kwiatów, wielkich balonów, confetti i oczywiście śpiewania „Sto lat”. Świeżo upieczona 18-latka nie kryła zaskoczenia.

Dziękuję Wam bardzo. Jaka cudna niespodzianka. Jesteście przekochani.

Redakcja poleca