Obserwuj w Google News

Serial Radia ZET nominowany do Bestsellerów Empiku 2022. „Niech to usłyszą” z szansą na nagrodę

2 min. czytania
07.02.2023 16:25
Zareaguj Reakcja

„Niech to usłyszą” z nominacją do Bestsellerów Empiku 2022. Pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek, ma szansę na zdobycie statuetki w kategorii „Kultura cyfrowa” - „Superprodukcja audio”. Nasza produkcja podbiła serca słuchaczy Radia ZET i użytkowników Empik Go.

Niech to usłyszą Bestsellery Empiku 2022
fot. Radio ZET

Niech to usłyszą to pierwszy radiowy serial kryminalny w Polsce, którego autorami są Wojciech Chmielarz i Jakub Ćwiek. Wyreżyserowana przez Krzysztofa Czeczota produkcja liczy 40 odcinków, a cała akcja kręci się wokół porwania słynnej polskiej piosenkarki – Maggie.

Redakcja poleca

Bestsellery Empiku 2022: serial Radia ZET „Niech to usłyszą” nominowany do nagrody

Wielki sukces „Niech to usłyszą”! Produkcja Radia ZET została nominowana do Bestsellerów Empiku 2022 w kategorii „Kultura cyfrowa” - „Superprodukcja audio”. Wszystkich zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się już 7 lutego. Transmisja wydarzenia pod hasłem #swiatsiezmienia rozpocznie się o godz. 19:45 na profilu facebookowym Empiku, a o 20:15 na antenie TVN. 

Serial „Niech to usłyszą” był emitowany na naszej antenie od września do listopada. Wszystkie odcinki dostępne są na player.radiozet.pl oraz na platformie Empik Go, gdzie produkcja zajęła 1. miejsce w październikowym i listopadowym rankingu najpopularniejszych audiobooków. Do sklepów trafiła również książka stworzona na kanwie naszego kryminalnego serialu.

POSŁUCHAJ WSZYSTKICH ODCINKÓW „NIECH TO USŁYSZĄ”

"Niech to usłyszą" zgarnie statuetkę Bestsellera Empiku? Chmielarz: "Serial wyszedł fantastycznie"

W produkcji Radia ZET występuje plejada polskich gwiazd, m.in. Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Robert Makłowicz, Doda, Andrzej Grabowski i Margaret, która na potrzeby „Niech to usłyszą” nagrała dobrze znany przebój „Niespokojne morze”.

W studiu Radia ZET rozbrzmiewa telefon, jednak jak się później okazuje, jest inny niż wszystkie do tej pory. Nieoczekiwane połączenie sprawia, że już nic nie będzie takie samo, a świat musi się przygotować na historię, która mrozi krew w żyłach… – brzmi opis serialu.