Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel z nowym teledyskiem. Wystąpiła z ukochanym! [FOTO]

3 min. czytania
13.01.2023 18:04
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel jeszcze niedawno konsekwentnie milczała na temat swojego nowego chłopaka, nie chcąc ujawnić, kto skradł jej serce. To już jednak przeszłość – wokalistka nie tylko oficjalnie ogłosiła swój związek z Kevinem Mglejem, ale również wystąpiła z nim w teledysku do jednej ze swojej piosenek. Zgrana para?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. Screen Instagram/roxie_wegiel/ratel_wwa

Życie uczuciowe Roksany Węgiel budzi ogromne zainteresowanie fanów. Zwyciężczyni „The Voice Kids” skończyła niedawno 18-lat i najwyraźniej postanowiła przestać kryć się ze swoją nową miłością. Kevin Mglej, którego jeszcze jakiś czas temu ukrywała przed światem to producent muzyczny i ghostwriter, starszy od celebrytki o 8 lat.

Zobacz także:  Fanom Roksany Węgiel przeszkadza wiek jej chłopaka? „Mnie to śmieszy”

Roksana Węgiel pochwaliła się nowym chłopakiem. Jest starszy o 8 lat

Roksana Węgiel od dłuższego czasu publikowała w mediach społecznościowych enigmatyczne zdjęcia, na których widać było jedynie zarys jej nowego partnera. Celebrytka, która jest bardzo aktywna w sieci wzięła również udział w sesji pytań i odpowiedzi, podczas której padło pytanie o tajemniczego mężczyznę.

Chcę w końcu sprostować ten temat. Tak, to prawda. Jestem z nim od września i to bardzo szczęśliwa. A jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji

– oznajmiła rozanielona Węgiel ciekawskim obserwatorom, jednak nie ujawniła, kim jest jej wybranek.

Dopiero podczas jednego z ostatnich wywiadów piosenkarka pochwaliła się „miłością od pierwszego wejrzenia”.

- To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu – wyznała w rozmowie z „Plejadą”.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel chwali się nowym klipem. Wystąpiła w nim z Kevinem Mglejem!

Choć fani nieco sceptycznie podchodzą do relacji swojej idolki ze starszym mężczyzną, który dodatkowo ma dziecko z poprzedniego związku z Malwiną Dubowską, Roksana Węgiel zupełnie się tym nie przejmuje.

Jak wyjaśniła, różnica wieku nie stanowi dla niej najmniejszego problemu.

Moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem

 – mówiła dziennikarzom portalu oczarowana nowym ukochanym.

Zakochana artystka z coraz większą śmiałością pokazuje Kevina publicznie. Para pojawiła się wspólnie w teledysku do utworu Roxie „Ciche szepty”. Na ujęciach widać romantyczne sceny z Węgiel i Mglejem w roli głównej – zakochani trzymają się ręce i spacerują, a mężczyzna pojawia się na nagraniu także solo.

Pod klipem szybko pojawiło się morze pochwał od zachwyconych miłośników twórczości celebrytki.

To już nie jest nasza mała Roksana tylko dorosła Roxie, a teledysk i utwór jest super
Prześliczny ten teledysk! Życzę wam szczęścia w związku!

– można przeczytać w sekcji komentarzy.

Myślicie, że Roksana Węgiel niedługo zadebiutuje z Kevinem na ściance?

RadioZet.pl/"Plejada"

 

Screen Youtube/RoxieWegielTV
fot.
Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News