Obserwuj w Google News

Rodzice Roxie krzywo patrzą na Kevina Mgleja? Szczerze wyznała, jak jest

2 min. czytania
30.05.2023 14:12
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem i jeśli związek przetrwa, weźmie z nim ślub. Wokalistka opowiedziała o relacjach Kevina z jej rodzicami i wyznała, czy został on zaakceptowany. Jak rodzina zapatrują się na związek 18-latki ze starszym mężczyzną z dzieckiem? 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel jeszcze przed osiemnastką związała się z 26-letnim  Kevinem Mglejem. Związek od początku budzi kontrowersje, ponieważ partner piosenkarki jest od niej o 8 lat starszy i ma dziecko z poprzedniego związku. Przed paroma dniami Roksana i Kevin ogłosili zaręczyny. Przy okazji młoda milionerka zdementowała plotki, jakoby miała utrzymywać chłopaka pod swoim dachem

Redakcja poleca

Rodzice Roksany Węgiel zaakceptowali Kevina Mgleja?

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, niedługo Roksana Węgiel i Kevin Mglej wezmą ślub. Gwiazda jeszcze nie zdradziła planów odnośnie ceremonii, ale za to rozgadała się na temat relacji jej rodziców z przyszłym zięciem.

Okazuje się, że bliscy 18-latki nie mają nic przeciwko jej związkowi, a nawet cieszą się, że wokalistka szczęśliwie układa sobie życie. Przeszłość jej chłopaka też ma im nie przeszkadzać.

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują. Obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców - wyjaśniła Roxie w rozmowie z "Party". 

Ba! Rafał i Edyta Węglowie mieli po raz pierwszy w pełni zaakceptować wybór córki. 

- Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja - podkreśliła Roksana. 

Piosenkarka twierdzi, że rodzice nie mieli problemów z jej związkiem, ponieważ sami byli kiedyś w podobnej sytuacji. Jej mama poznała ojca jako siedemnastolatka i też była od niego młodsza o 8 lat. 

Roxie Węgiel weźmie ślub z Kevinem Mglejem

Piosenkarka zapewnia, że jej relacja z Kevinem jest poważna i nigdy wcześniej nie była tak pewna swoich uczuć jak teraz. Ukochanego nazywa swoją "bezpieczną przystanią", do której zawsze chce wracać. Podkreśla też, że nie ma problemu z faktem, że jej ukochany ma dziecko. Wręcz przeciwnie, polubiła małego Williama i chce zadbać o dobre relacje z chłopcem. Jeśli zostanie jego macochą, dołoży wszelkich starań, by synek Kevina czuł się u nich jak w domu.