Obserwuj w Google News

Związek Cichopek i Kurzajewskiego jest kopią jego małżeństwa ze Smaszcz? Była żona prezentera komentuje

2 min. czytania
29.05.2023 19:31
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz w osobliwy sposób odniosła się do relacji Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jest przekonana, że były mąż w nowym związku kopiuje pewne rzeczy z ich małżeństwa.

Smaszcz wbija szpilę Kurzajewskiemu
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek, zakochani tworzą swoisty tandem z byłą żoną prezentera — Pauliną Smaszcz, która co pewien czas komentuje medialne doniesienia na temat poczynań pary. Ostatnio w dość zaskakujący sposób skomentowała pewne aspekty relacji jej byłego męża i jej nowej ukochanej. Robią to samo, co Kurzajewski robił ze Smaszcz?

Maciej Kurzajewski w związku z Katarzyną Cichopek powiela stare działania?

Paulina Smaszcz co pewien czas komentuje związek swojego byłego męża z Katarzyną Cichopek. Niekiedy to media proszą o jej opinie w jakiejś sprawie, a często ona sama wychodzi z inicjatywą dorzucenia swoich trzech groszy — na przykład w mediach społecznościowych. Zresztą od jej słynnych już wpisów z "życzeniami urodzinowymi" dla Katarzyny Cichopek zaczęła się ta ciągnąca się miesiącami seria medialnych przepychanek. Ostatnio zdawało się, że Paulina Smaszcz nieco spuściła z tonu, jednak najnowsza wypowiedź dla "Plotka" znów uderza w byłego małżonka.

Redakcja poleca

W kilku słowach "kobieta-petarda" podsumowała swoje małżeństwo z Kurzajewskim i zauważyła, że prezenter, będąc z Katarzyną Cichopek, pewne sprawy kopiuje. Na przykład pierścionek zaręczynowy, który wybrał dla aktorki, ma być bardzo podobny do tego, który od niego dostała ona. Ma jej też kupować "te same rzeczy" i wozić po tych samych miejscach, w które zabierał przed laty ją. A co ze ślubem? Smaszcz też ma swoją teorię.

- Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze (syn i jego synowa — przyp. aut.). A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas — ocenia Paulina Smaszcz. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy podsumowuje. 

To nie pierwszy raz, kiedy Paulina Smaszcz z pewną uszczypliwością odnosi się do swojego byłego męża i jego relacji z Katarzyną Cichopek. Oni natomiast obrali drogę unikania sensacji i twardo milczą, nie komentując żadnych wynurzeń byłej żony dziennikarza.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl