Obserwuj w Google News

Rysiek z "Chłopaków do wzięcia" opuścił Asię i dziecko. Wiadomo, gdzie się podziewa

2 min. czytania
30.05.2023 12:02

Rysiek "Szczena" Dąbrowski z programu "Chłopaki do wzięcia" wyjechał za granicę, co oznacza, że zostawił Asię samą w Polsce. Para ma synka, lecz dziecko zostało zabrane przez opiekę po jednej z awantur. Wyjaśniło się, dokąd wyjechał "Szczena" i co teraz robi. 

Rysiek z "Chłopaków do wzięcia" z Asią Wielochą
fot. Facebooku:@ryszard.dabrowski.9085

Rysiek "Szczena" Dąbrowski związał się z Asią Wielochą w trakcie programu "Chłopaki do wzięcia" w Polsacie. Związek przetrwał pomimo licznych przeszkód związanych odsiadkami Ryśka w więzieniu i awantur, o których głośno było w sieci. W 2021 roku MOPS zabrało Dąbrowskim dziecko po interwencji policji w ich mieszkaniu. Rysiek tłumaczył potem, że trochę z Asią wypili i "wdali się w dyskusję". 

- My nic złego nie zrobiliśmy. Każdy się przecież,  ku**a, kłóci. Ja muszę czasami odreagować - mówił i jednocześnie zaprzeczył plotkom, że jego synek trafił na pogotowie z połamanymi żebrami. 

Redakcja poleca

Chłopaki do wzięcia: Rysiek Dąbrowski wyjechał za granicę 

Niedawno Rysiek założył TikToka i potwierdził doniesienia, że rozebrano jego dom znany z "Chłopaków do wzięcia". Od czasu polsatowskiego show w jego życiu sporo się zmieniło. Od kiedy zaczął walczyć w VIP MMA, podreperował swoje finanse, lecz nie na tyle, żeby stale z tego żyć i w dodatku utrzymać Asię z dzieckiem. Partnerka Szczeny do niedawna pracowała w sklepie znanej sieci spożywczej. 

Sytuacja zrobiła się trudna, więc Rysiek niewiele myśląc, wyjechał do pracy. "Szczena" podjął decyzję o wyjeździe za granicę. Jak wskazuje jego Facebooku, obecnie ma pracować w Holandii w myjni samochodowej.

Rysiek "Szczena" Dąbrowski rozstał się z Asią? 

Wyjazd Ryśka spowodował rozłąkę z Asią, ale zapewne tylko na jakiś czas. O rozstaniu pary nic nie wiadomo, zatem można uznać, że związek Dąbrowskich wciąż ma się dobrze.

Niedawno obserwatorzy na TikToku próbowali wydobyć od Ryśka informacje o jego synku. Pytali, czy malec wrócił już do rodziny po głośnej awanturze. Szczena jednak nie podjął tematu. Za to z dumą pochwalił się metamorfozą ukochanej. 

Zobacz także: Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Śmierć zakończyła wielką miłość. "Po prostu zmarła"