Obserwuj w Google News

Roxie Węgiel dementuje plotki. To wszystko nieprawda

2 min. czytania
28.05.2023 20:21
Zareaguj Reakcja

Roksana „Roxie” Węgiel ma ostatnio niewiarygodnie dobrą passę. Niedawno pochwaliła się sporym osiągnięciem, a następnie media zaczęły rozpisywać się o tym, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem. W sieci pojawiło się też sporo niesprawdzonych informacji. Teraz Roxie postanowiła uciąć wszystkie domysły. Odniosła się do nieprawdziwych plotek na swój temat.

Roxie Węgiel dementuje plotki. To wszystko nieprawda
fot. Instagram: @roxie_wegiel

Roxie Węgiel szturmem podbija polską scenę muzyczną. Jest o niej głośno nie tylko za sprawą jej piosenek, ale także ze względu na jej życie prywatne. Artystka niedawno ukończyła 18 lat i jako pełnoletnia osoba jest gotowa na podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Od pewnego czasu spotyka się ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. I układa im się całkiem dobrze. Na tyle dobrze, że zdecydowała się przyjąć jego oświadczyny.

O Roxie jest ostatnio bardzo głośno. W sieci nie brakuje plotek na jej temat, które teraz młoda artystka postanowiła zdementować. Co powiedziała?

Redakcja poleca

Roxie Węgiel kupiła mieszkanie. Pochwaliła się zakupem

Roxie Węgiel ma zaledwie 18 lat, a już może się pochwalić całkiem imponującymi osiągnięciami. W podcaście Żurnalisty przyznała, że zarobiła swój pierwszy milion. Świetnie radzi sobie zarówno zawodowo, jak i prywatnie, i nie brakuje jej determinacji do rozszerzania swojej działalności biznesowej. Niedawno młoda artystka zaskoczyła wszystkich, mówiąc, że kupiła pierwsze mieszkanie inwestycyjne.

Z Kevinem remontujemy teraz nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne. Bardzo się cieszę! - przekazała internautom piosenkarka.

Jej słowa wywołały niemałe poruszenie. W sieci aż wrzało od plotek. W końcu Roxie postanowiła położyć im kres.

Roxie Wegiel dementuje plotki

Roxie zakupiła mieszkanie inwestycyjne, urządzając jednocześnie drugie lokum dla siebie i Kevina. Okazuje się, że nie wszyscy zrozumieli, co artystka miała na myśli, chwaląc się w sieci swoim nowym zakupem. Postanowiła sprostować nieprawdziwe informacje, które trafiły do mediów.

"Ostatnio media sieją zamęt, który chcę sprostować. Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy to mieszkanie Kevina, które będzie naszym "gniazdkiem". Mieszkanie, które kupiłam to jedno mieszkanie inwestycyjne, nie 3 czy 5 jak piszą w mediach" – wyjaśniła na Instagramie.

Odniosła się także do plotek dotyczących jej ukochanego. Niektórzy sugerowali, że majętna nastolatka utrzymuje swojego wybranka. Te doniesienia także są nieprawdziwe.

"Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać. Dziękuję, pozdrawiam" – dodała Roxie.

Roxie Węgiel dementuje plotki
fot. Instagram: @roxie_wegiel
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Źródła: RadioZET.pl