Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel zaręczona. Pokazała pierścionek. "Powiedziałam tak" [FOTO]

2 min. czytania
28.05.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Wokalistka przekazała radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych i pokazała zdjęcie zaręczynowego pierścionka.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zaręczeni
fot. screen: Instagram @kevinmglej

Roksana Węgiel z małej dziewczynki podbijającej Eurowizję Junior zmieniła się w dorosłą kobietę, która doskonale odnalazła się w muzycznym biznesie. Roxie ma za sobą 18. urodziny, ale artystycznych sukcesów mogą pozazdrościć jej o wiele starsze koleżanki. Młoda gwiazda odnalazła także szczęście w życiu osobistym. Jej związek z twórcą piosenek Kevinem Mglejem wzbudził wiele emocji. Teraz wokalistka postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Roksana pokazała w sieci zdjęcie pierścionka zaręczynowego i oficjalnie poinformowała, że powiedziała "tak" swojemu ukochanemu.

Roksana Węgiel zaręczona z Kevinem Mglejem. Wokalistka pochwaliła się pierścionkiem

Na profilu Roksany Węgiel na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać dłoń piosenkarki ozdobioną pięknym pierścionkiem zaręczynowym. 18-latka zdradziła fanom, że zaręczyła się Kevinem Mglejem już kilka miesięcy temu. Jest pewna, że z ukochanym chce spędzić resztę życia.

- Kilka miesięcy temu powiedziałam "takl"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję, że jesteś Kevin - napisała pod zdjęciem.

Pod postem Roksany natychmiast zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel zaręczona. Wokalistka powiedziała "tak" Kevinowi Mglejowi

Zaręczyny Roksany Węgiel wywołały zachwyt fanów wokalistki. Pod postem, w którym przekazała radosną nowinę, pojawiły się komentarze z gratulacjami. Miłych słów 18-latce nie szczędziły inne gwiazdy krajowego show-biznesu.

- Raz jeszcze gratulacje! - napisała Maffashion.

- Gratulacje! - wtórowała Kasia Dziurska.

- Gratulacje - cieszyła się Wersow, 

Roksanie i Kevinowi pozostaje życzyć szczęścia.