Zamknij

Robert Lewandowski świętuje z rodziną w Katarze. Pokazał urocze zdjęcie z córkami [FOTO]

Maciej Friedrich
01.12.2022 17:30

Robert Lewandowski świętuje w Katarze awans polskiej reprezentacji do jednej ósmej finału mundialu w towarzystwie najbliższych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował urocze zdjęcie z ukochanymi córkami.

Robert Lewandowski
fot. Manu Fernandez/Associated Press/East News / Instagram @_rl9

Mundial 2022 nadal trwa dla polskiej reprezentacji. Mimo przegranej z Argentyną nasi piłkarze wywalczyli awans do jednej ósmej finału Mistrzostw Świata w Katarze, w którym spotkają się z Francją. Bohaterem naszej drużyny został okrzyknięty Wojciech Szczęsny, jednak za największą gwiazdę uważany jest nadal Robert Lewandowski. Napastnik Barcelony i jeden z najlepszych zawodników świata może liczyć na wsparcie rodziny. W Katarze kibicuje mu między innymi żona Anna Lewandowska oraz córki Klara i Laura. Za pośrednictwem mediów społecznościowych "Lewy" podzielił się wzruszającym zdjęciem z pociechami.

Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z córkami. Piłkarz z rodziną świętuje sukces w Katarze

Na profilu Roberta Lewandowskiego na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których możemy oglądać 34-latka nie jako piłkarza, ale kochającego ojca. Na fotografiach, szczęśliwy przytula ukochane córeczki, które wczoraj kibicowały mu razem z mamą.

- Moi mali kibice - napisał Lewandowski.

Post "Lewego" wywołał entuzjastyczną reakcję fanów z całego świata. W dwie godziny po opublikowaniu został polubiony ponad 580 tysięcy razy.

Wsparcie rodziny z pewnością jest dla Roberta bardzo ważne. Do Kataru poleciały nie tylko Anna, Laura i Klara, ale także mama piłkarza Iwona Lewandowska oraz siostra Milena Lewandowska, która zachwyciła internautów sesją w bikini. Miejmy nadzieję, że obecność bliskich uskrzydli naszego napastnika w meczu z Francją. Oby mieli okazję kibicować polskiej reprezentacji w Katarze jak najdłużej.

loader