Zamknij

Anna Lewandowska gotowa na mecz z Argentyną. Tak kibicuje z córkami [FOTO]

30.11.2022 19:00

Anna Lewandowska jest już gotowa, by wspierać polską reprezentację w meczu z Argentyną. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała urocze zdjęcie z córkami. Wszystkie ubrane są w koszulki z nazwiskiem "Lewego".

Lewandowscy
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Mundial 2022 trwa w najlepsze, a przed naszymi piłkarzami najważniejsze grupowe spotkanie. Już dziś, 30 listopada nasi piłkarze zmierzą się z niezwykle silną ekipą Argentyny. Kibice w całym kraju trzymają kciuki za naszych i pokładają wielkie nadzieje w Robercie Lewandowskim, jednym z najlepszych napastników świata. Oczywiście na "Lewym" spoczywa ogromna presja, jednak może, podobnie jak reszta zawodników, liczyć na wsparcie oddanych kibiców. Roberta wspierają także ukochana żona Anna Lewandowska oraz dwie córki, które są już gotowe do kibicowania.

Anna Lewandowska z córkami w koszulkach reprezentacji. Tak wspierają Polskę i Lewandowskiego

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym możemy podziwiać żonę Roberta Lewandowskiego i jego dwie córeczki. Wszystkie odwrócone są tyłem do obiektywu, by zaprezentować nazwisko "Lewego" na koszulkach polskiej reprezentacji.

- Znowu w Katarze. No to zaczynamy, siły specjalne do kibicowania Polsce - napisała Ania.

Pod postem Lewandowskiej zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Jak nietrudno się domyślić, fani także są przygotowani na to, by z całych sił trzymać kciuki za sukces Roberta i polskiej reprezentacji.

- Teraz to już nie ma mocnych na trzy kulki mocy!

- Z takim wsparciem na pewno Lewy zaszaleje na boisku. Ahoooj przygodo, po marzenia, jedno już spełnił.

- Wygraną mamy w kieszeni przy takim dopingu.

- Z taką ekipą musi się udać! - czytamy.

Nie wątpimy, że wsparcie żony i córeczek doda Lewandowskiemu skrzydeł.

loader