Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska w rankingu najseksowniejszych WAGs mundialu. Które miejsce zajęła?

2 min. czytania
24.11.2022 17:16
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska rozkochała w sobie zagraniczne media. Żona Roberta Lewandowskiego znalazła się w rankingu najseksowniejszych WAGs tegorocznego mundialu. Które miejsce zajęła Polka?

Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Robert Lewandowski i jego koledzy z reprezentacji Polski nie zachwycili w pierwszym meczu rozegranym podczas mundialu w Katarze. Napastnik Barcelony nie trafił z rzutu karnego, a cała drużyna wyglądała blado na boisku. Ostatecznie Polacy zremisowali bezbramkowo z Meksykiem, ale nie mogli liczyć na pochwały. W o wiele lepszej sytuacji jest żona naszego gwiazdora. Anna Lewandowska zachwyciła zagraniczne media i stała się jedną z najpopularniejszych małżonek znanych piłkarzy. Portal Total Sportal umieścił "Lewą" w rankingu najseksowniejszych WAGs Mistrzostw Świata w Katarze. Czy znalazła się na podium?

Redakcja poleca

Anna Lewandowska w rankingu najseksowniejszych WAGs mundialu. Które miejsce zajęła?

Nie jest tajemnicą, że wiele żon i partnerek piłkarskich gwiazd wzbudza zachwyt urodą i figurą. Wyjątkiem nie jest Anna Lewandowska, która zagranicznym dziennikarzom imponuje nie tylko zawodowym dorobkiem i sportowymi osiągnięciami. Piękna i wysportowana Polska znalazła się w zestawieniu najseksowniejszych WAGs, czyli ukochanych piłkarzy. "Lewa" może cieszyć się z 11. pozycji w rankingu, pierwsze miejsce na podium przypadło Alice Campello, żonie hiszpańskiego napastnika Alvaro Moraty. Żonę polskiego napastnika wyprzedziła także małżonka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez.

ZOBACZ TAKŻE:  Najgorętsze WAGs mundialu. Wśród pięknych partnerek piłkarzy polskie gwiazdy [GALERIA]

- Zdobywczyni licznych medali, karateczka, trenerka osobista i przedsiębiorczyni. Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej utytułowanych WAGs w świecie piłki nożnej. Jest żoną Roberta Lewandowskiego, który gra dla Barcelony i przewodzi polskiej reprezentacji. Mamy nadzieję, że będzie obecna w Katarze, aby dopingować męża - komplementował Anię dziennikarz magazynu Grazia. 

Choć Lewandowska nie króluje w pierwszej trójce zestawienia, należy docenić wrażenie, jakie robi poza granicami naszego kraju. Gratulujemy.