Obserwuj w Google News

Rihanna straciła ukochaną osobę. Piosenkarka jest w żałobie

2 min. czytania
02.09.2023 22:32
Zareaguj Reakcja

Zmarła Tanella Alleyne - ukochana kuzynka Rihanny. Gwiazda przechodzi żałobę. Jej krewna miała tylko 28 lat. Co było powodem śmierci?

Rihanna
fot. Backgrid/East News

Odeszła kuzynka Rihanny - 28-letnia Tanella Alleyne. To kolejna bliska osoba z rodziny gwiazdy, która zmarła  przedwcześnie.

Tanella Alleyne nie żyje

Jak podaje Page Six, Alleyne zmarła nagle na Barbadosie. Portal powołał się na lokalne media, które przekazały smutną informację. Ukochana kuzynka gwiazdy odeszła sześć lat po zastrzeleniu jej brata Tavona. Alleyne została pochowana 28 sierpnia 2023 roku. Nie podano przyczyny jej śmierci.

W trakcie nabożeństwa zaśpiewano balladę Rihanny pod tytułem "Lift Me Up", napisaną na potrzeby filmu Marvela "Black Panther: Wakanda Forever". W trakcie mszy rodzina i przyjaciele zmarłej zebrali się, aby złożyć jej hołd. Nie wiadomo czy na pogrzebie była Rihanna.

Julie-Ann Bryan - adopcyjna matka zmarłej, zapamiętała ją jako kobietę, która "prowadziła życie pełne wdzięczności, charakteryzując się niesamowitą postawą, przepełnioną pewnością siebie". - Było coś wyjątkowego w Nelli – zdradziła w rozmowie z mediami. - Była odważna i dzielna. Rozpaliła w nas wzajemną miłość - dodała.

Redakcja poleca

Tanella Alleyne: kim była kuzynka Rihanny?

Mimo że nie odniosła takiego sukcesu, jak jej popularna kuzynka, Tanella Alleyne nie była anonimowa. W chwili śmierci mogła pochwalić się ponad 55 tysiącami obserwujących na Instagramie. W wieku 14 lat przeżyła tragedię. Straciła siostrę bliźniaczkę Taneishę. Była bardzo blisko z Rihanną, co dokumentowała w swoich mediach społecznościowych.

Według doniesień Page Six Rihanna przechodzi obecnie żałobę. To kolejna tragiczna śmierć w jej rodzinie w dość krótkim czasie. Brat gwiazdy - Tavon, został zastrzelony w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku w wieku 21 lat. Dzień wcześniej spędził pierwszy dzień świąt w towarzystwie swojej słynnej siostry.

Śmierć kuzynki nastąpiła zaledwie tydzień po narodzinach drugiego dziecka Rihanny, którego doczekała się ze swoim partnerem - A$AP Rockym.

Nie przegap

RadioZET.pl