Zamknij
Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
  • Andy Fletcher
  • Bob Saget
  • Gaspard Ulliel
  • 12 Zobacz
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Wszystkich Świętych to czas zadumy, podczas którego wspominamy tych, którzy odeszli. W 2022 roku zmarło wiele wybitnych postaci. Kogo już z nami nie ma?

Zagraniczne gwiazdy, które zmarły w 2022 roku. W ostatnim czasie zginęło wiele wybitnych postaci. Wśród nich znaleźli się aktorzy, aktorki, muzycy czy osoby związane z show-biznesem. Kogo pożegnaliśmy w 2022 roku?

Zobacz także: Pożegnaliśmy ich w 2022 roku. Wspominamy polskie gwiazdy [FOTO]

Zagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2022 roku. Kogo pożegnaliśmy?

Śmierć znanych osób zawsze budzi ogromne emocje wśród fanów ich twórczości. W 2022 roku odeszło wiele wybitnych postaci. Między innymi Robbie Coltrane, który był znany widzom przede wszystkim jako Hagrid, przyjaciel głównego bohatera w filmach z serii "Harry Potter". Śmierć aktora wywołała smutek fanów młodego czarodzieja na całym świecie. 

Światem wstrząsnęła też wieść o śmierci Anne Heche. Aktorka odeszła nagle w bardzo przykrych okolicznościach. W tym roku pożegnaliśmy też legendarną Olivię Newton-John. Zmarła po wieloletniej walce z rakiem piersi.

Kto jeszcze odszedł w 2022 roku? Z okazji Wszystkich Świętych podajemy w naszej galerii osoby ze świata kultury, o których już zawsze będziemy pamiętać.

RadioZET.pl/