Obserwuj w Google News

Dziennikarz TVN24 zniknął z anteny. Wymagał operacji

2 min. czytania
08.11.2023 13:59
Zareaguj Reakcja

Rafał Wojda, dziennikarz TVN24, na pewien czas zniknął z anteny. Teraz wytłumaczył, że powodem jego nieobecności były problemy ze zdrowiem. Musiał przejść operację.

Rafał Wojda zniknął z anteny TVN24. Wymagał operacji
fot. VIPHOTO/East News

Rafał Wojda, dziennikarz związany z kanałem informacyjnym TVN24, od dwóch tygodni nie pokazywał się na antenie. Teraz wyjaśnił, że powodem jego nieobecności były problemy zdrowotne.

Redakcja poleca

Dziennikarz był zmuszony pójść na zwolnienie lekarskie. Przeszedł operację, która pozwoliła mu wrócić do zdrowia. Za pośrednictwem X/Twittera Wojda podziękował fanom za troskę i uciął spekulacje na temat jego rzekomego odejścia. Zapewnił, że już w kolejnym tygodniu wraca do pracy.

„Dzień dobry. Drodzy Państwo, chciałem gorąco podziękować za wszystkie słowa wsparcia, życzenia powrotu do zdrowia i ciepłe myśli. Absolutnie wzruszające. Ogrom pozytywnej energii. Dziękuje. Widzimy się w przyszłym tygodniu w @tvn24. PS. Operowali mnie lekarze, a nie szeptucha” – napisał.

Kim jest Rafał Wojda?

Rafał Wojda jest związany z mediami od 1993 roku. Pierwsze kroki w dziennikarskim świecie stawiał w „Słowie Sportowym”. Nieco później zaczął pracę w radiu Eska. Z czasem zaczął współpracę z Telewizją Dolnośląską. Można było go zobaczyć w Polsacie, TV4, Naszej TV i RTL7. Związany był też z Telewizją Polską. Od 2018 roku prowadzi „Wstajesz i wiesz” w TVN24. Pojawia się także w „Tak jest!”.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Jarosław Jakimowicz znowu pracuje w TVP? Mamy zdjęcia
13 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive