Cichopek pokazała stópkę w „Pytaniu na Śniadanie”. „Nie ma koślawego palucha”

02.02.2023 10:30

„Pytanie na Śniadanie” ponownie wywołało kontrowersje, dostarczając widzom niesamowitych doznań estetycznych. Katarzyna Cichopek zaprezentowała na wizji nagą stopę. Wszystkiemu przypatrywał się Maciej Kurzajewski.

pytanie-na-śniadanie-cichopek-pokazała-stópkę-nie-ma-koślawego-palucha
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzbudzają masę emocji. Nic więc dziwnego, że media śledzą każdy ich krok. W ostatnim wydaniu „Pytania na Śniadanie” poprowadzonym przez zakochanych doszło do zaskakującej prezentacji dolnych kończyn Katarzyny. Prezenterka niczym Kopciuszek pozbyła się pantofelka, którego strzegł książę Maciej. Zachwytom nad stopą gwiazdy nie było końca. Jak doszło do tej dziwnej nawet jak na polską telewizję śniadaniową sytuacji?

„Pytanie na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek prezentuje stopę na stole. „Jest piękna”

Dobór tematów prezentowanych w kolejnych wydaniach porannych telewizyjnych programów może zaskoczyć nawet stałych widzów śniadaniówek. To, co wydarzyło się w „Pytaniu na Śniadanie”, prawdopodobnie przeszło jednak ich najśmielsze oczekiwania. Zaproszona do studia ekspertka miała wyjaśnić, czym jest „barefooting”. Cichopek i Kurzajewski oraz fani śniadaniowego show TVP szybko dowiedzieli się, że to nic innego jak moda chodzenia na boso. Fizjoterapeutka mówiła też o korzystaniu ze specjalnych butów imitujących to wrażenie i podkreśliła, że obuwie Katarzyny zdecydowanie nie posiada tej funkcji.

Nieoczekiwanie Cichopek postanowiła zaprezentować widzom eleganckie szpilki i jednym szybkim ruchem podniosła nogę do góry. To wyraźnie pobudziło ekspertkę do działania, bowiem zaproponowała, że przeanalizuje budowę stopy gwiazdy Telewizji Polskiej. Katarzyna nieśmiało przystała na prośbę, a po chwili w rękach gościni znajdowała się jej naga stópka.

- Twoja stopa jest z przodu szersza, jest piękna, bardzo ładnie zbudowana, nie ma palucha koślawego - komplementowała fizjoterapeutka.

Szybko zrodził się też pomysł, by prowadząca „PnŚ” zaprezentowała swoje wdzięki, umieszczając nogę na stoliku. Katarzynę ponownie zalała fala niepewności. Nie czekała jednak długo na zgodę producentów programu i zadarła kończynę na blat. Możliwe, że gwiazdy przestraszyły się ewentualnej reakcji widzów, ponieważ chwilę później analiza stópki Cichopek przeniosła się na parkiet.

- To jest bardzo ładna stopa. Pięknie się układa. To jest linia palucha - tłumaczyła ekspertka. Teraz jak weźmiemy buta, który na tę piękną stopę się zakłada, to robi nam tak. Ściska wszystkie palce. (…) Piękna stopa.

Maciej Kurzajewski po chwili milczenia, która mogła być spowodowana zachwytem nad nagą dolną kończyną ukochanej, w końcu zabrał głos i rozpoczął dyskusję na temat podeszew butów sportowych. Na koniec Katarzyna Cichopek zwróciła się do widzów z ważnym apelem i poprosiła, by dbali o swoje stopy.

- Od stóp się wszystko zaczyna. One dźwigają codzienne ciężar całego ciała. Dlatego trzeba o nie wyjątkowo dbać - przekonywała.

To nie pierwszy raz, kiedy jedna z prowadzących „PnŚ” postanowiła pochwalić się bosą stopą na wizji. Wcześniej z obuwia wyskoczyła Małgorzata Opczowska, która chwilę później „utknęła” w ogrzewaczu do stóp.

loader
cichopek-pnś1
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)
cichopek-pnś2
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)
cichopek-pnś3
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)
cichopek-pnś4
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)