Obserwuj w Google News

Przerażające sceny w domu Benedicta Cumberbatcha. Zatrzymano mężczyznę

1 min. czytania
29.05.2023 21:09
Zareaguj Reakcja

Mężczyzna z nożem włamał się do domu gwiazdy „Sherlocka” i „Doctora Strange”, Benedicta Cumberbatcha. Nieznajomy miał niszczyć wnętrze posiadłości, sprawiając, że rodzina aktora drżała o własne bezpieczeństwo. – Wiem, że się tu przeprowadziłeś, mam nadzieję, że ten dom spłonie – krzyczał włamywacz.

Dramatyczne sceny w domu Benedicta Cumberbatcha. Zatrzymano mężczyznę z nożem
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

35-letni Jack Bissell wtargnął do londyńskiej posiadłości Benedicta Cumberbatcha. Zanim do tego doszło, wstąpił do sklepu i oznajmił sprzedawcy, że zamierza podpalić dom aktora.

Bissell przedostał się na teren posiadłości Cumberbatcha, trzymając w rękach nóż. Daily Mail informuje, że mężczyzna wyrwał kwiat z doniczki i cisnął nim o ścianę oraz opluł i zdewastował domofon. – Wiem, że się tu przeprowadziłeś, mam nadzieję, że ten dom spłonie – miał krzyczeć. W czasie zdarzenia aktor, jego żona Sophie i troje dzieci przebywali w domu. Drżeli o własne bezpieczeństwo.

Od tamtej pory Benedict i Sophie mieli bardzo wiele nieprzespanych nocy, martwią się, że znowu mogą zostać zaatakowani – mówi informator Daily Mail.

Redakcja poleca

Mężczyzna włamał się do domu Benedicta Cumberbatcha

Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, zanim policja zdążyła interweniować. Funkcjonariusze zdołali go zidentyfikować dzięki śladom DNA, co ostatecznie doprowadziło do jego zatrzymania. Został ukarany mandatem i trzyletnim zakazem zbliżania się do aktora. W sądzie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Motyw jego działania nie jest znany. Nie ujawniono daty zdarzenia.

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo

Źródła: RadioZET.pl/DailyMail.co.uk