Obserwuj w Google News

Poruszona Katarzyna Zielińska błaga o pomoc. „Wierzę, że się uda”

2 min. czytania
04.10.2023 08:12
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Zielińska już niejednokrotnie pomagała innym – teraz sama błaga o wsparcie. Aktorka jest przekonana, że może liczyć na swoich fanów. Na Instagramie opublikowała dramatyczny apel.

Katarzyna Zielińska błaga o pomoc
fot. screen Instagram katarzynazielinska

Katarzynie Zielińskiej jeszcze niedawno uśmiech nie schodził z twarzy. Aktorka po raz drugi przyjęła zaręczyny od swojego męża i ponownie wzięła ślub. Teraz od kilku dni przebywa w USA w Bostonie. Aktorka stara się wspierać dziecko walczące ze śmiertelną chorobą. Potrzebne są ogromne pieniądze. Słowa Katarzyny Zielińskiej są przerażająco smutne.

Zobacz także:  Maryla Rodowicz przeszła operację. Wiadomo, jak się czuje artystka

Katarzyna Zielińska prosi internautów o pomoc

Katarzyna Zielińska od kilku dni przebywa w Bostonie i stara się wspierać 4-letniego Wiktorka oraz jego rodziców. Chłopiec, który zmaga się z nowotworem wątroby, poddawany jest leczeniu. Jednak terapia za oceanem kosztuje ogromne pieniądze. W sieci trwa zbiórka funduszy na rzecz pomocy dziecku.

Rodzice Wiktorka robią, co mogą, aby pomóc synowi. Mimo że chłopiec ma dopiero 4 latka, to przeszedł już kilka biopsji, 35 cykli chemioterapii oraz 7 operacji. Cel zbiórki pieniężnej to aż ponad 2,5 mln zł. Jeszcze wiele brakuje.

- Chcę bardzo wesprzeć Wiktora. Wierzę, że się uda - mówiła Zielińska na Instagramie.

Redakcja poleca

- Nie wiem, jak oni to dźwigają. To cudowni ludzie, którzy działają już teraz na oparach. Ja mam wszystko. Zdrowie, rodzinę i codziennie mogę tulić moich chłopaków przed snem. Chcę się podzielić moją siłą. Nic nie tracę, a tylko mogę przynieść komuś choć kawałek radości – tłumaczyła w rozmowie z „Plejadą”.

Aktorka nazywa Wiktora swoim przyjacielem i po prostu czuje, że musi uratować chłopca. Zaparła się i jest pewna, że osiągnie cel zbiórki. Katarzyna Zielińska wspomina, że chociaż Instagram bywa próżny, to potrafi działać cuda. Stąd na profilu aktorki kilka postów, które poświęciła choremu chłopcu.

Nie przegap
Maryla Rodowicz, Dawid Podsiadło, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
10 Zobacz galerię
fot. MARIUSZ KAPALA GazetA LUBUSKAPolska PressEast News, Karol MakuratREPORTER, TRICOLORSEast News