Obserwuj w Google News

Wyciekło nagranie z nagim Popkiem. Jest oburzony, internauci jeszcze bardziej

2 min. czytania
20.01.2023 15:36
Zareaguj Reakcja

Popek wywołał spore poruszenie w sieci przez incydent związany z… jego przyrodzeniem. Wyciekł filmik, na którym raper zdejmuje majtki. Stało się to bez jego zgody, na co z oburzeniem zareagował.

Popek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Popek co jakiś czas wywołuje mniejszy lub większy skandal. Ostatnio o raperze było całkiem cicho, ale znów rozpętała się wokół niego burza. Niektórzy go bronią, bo przecież intymne nagranie wyciekło bez jego zgody. Inni go krytykują, bo przecież ma to wpływ na partnerkę i jego dzieci oraz nie powinien wysyłać takich wideo „koleżankom”.

Zobacz także:  Popek zamienił życie byłej kochanki w koszmar? "Grożono mi i mojemu dziecku"

Popek pokazał nagie krocze. Nagranie wyciekło do sieci

Popek sam nie upublicznił nagrania, którym żyją internauci. Zrobiła to jego znajoma. Raper wysłał wideo, w którym pozuje w lustrze i w pewnym momencie zrzuca majtki.

Popek skomentował wyciek nagrania, które skompromitowało go w sieci. Był oburzony zachowaniem swojej znajomej, o której zresztą wypowiedział się w wulgarnych słowach.

- Jak zdążyliście zauważyć, ten lacho***g ze Sławka udostępnił moje zdjęcia o zabarwieniu erotycznym. Dla zainteresowanych - nie spie*dolcie tego, bo od dzisiaj mój ku*as jest w waszych rękach. Pozdrawiam fanów – powiedział Popek na nagraniu opublikowanym na Instagramie, po czym się zaśmiał.

Internauci nie pozostawili na raperze suchej nitki. Zwrócili uwagę, że jest ojcem dwójki dzieci, a także ma partnerkę. Na Instagramie pojawiły się dziesiątki komentarzy, które mają przemówić Popkowi do zdrowego rozsądku.

- Sam jesteś sobie winny… Żal mi twojej kobiety i dzieci – czytamy.

Redakcja poleca

- Jest rozgłos, jest ruch... Cel osiągnięty... Tylko czy warto?? Jednakże nie mnie oceniać - każdy ma własne wartości. Dwoje DOROSŁYCH LUDZI = DWIE ŚWIADOME DECYZJE, a cierpią na tym jedynie NAJBLIŻSI – podsumowała internautka.

- Jesteście siebie warci. Z całego serca współczuję Twojej żonie/kobiecie i Twojej córce. Szmaciarz i ku*wa – nie przebierała w słowach inna komentująca.

Popek nagie nagranie
fot. screen boop.pl
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS