Obserwuj w Google News

Dawid Woliński pozazdrościł Kindze Rusin i też nago pozuje w basenie [ZDJĘCIA]

2 min. czytania
19.01.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Dawid Woliński niczym Kinga Rusin. Polski projektant pozazdrościł koleżance wiralowych zdjęć w basenie i postanowił zapozować w równie wyzywających pozach. Internauci, jak to internauci, oszaleli z zachwytu.

Dawid Woliński
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East news

Dawid Woliński nago w basenie – to hasło rozgrzało tysiące fanów polskiego projektanta mody i prezentera telewizyjnego, którzy tłumnie komentują nowy post mężczyzny w medach społecznośniowych.

Redakcja poleca

Dawid Woliński nago – te zdjęcia budzą żywe reakcje

Dawid Woliński podzielił się serią zdjęć z wakacji w nocy ze środy na czwartek 18/19 stycznia 2023. Na koncie @dawid_wolinski_private, obserwowanym przez 339 tysięcy fanów, pojawiła się seria sześciu fotografii, na których możemy zobaczyć kąpiącego się w basenie mężczyznę. Wysportowana sylwetka oraz brak stroju kąpielowego nie umknęły uwadze komentujących, którzy już w pierwszych godzinach po publikacji tłumnie „lajkowali” i komentowali fotografię. Obecnie najnowsze zdjęcie polskiego projektanta zebrało ponad pięć tysięcy „serduszek” oraz niemal sto komentarzy.

Dawid Woliński nago: „Brakuje mi jeszcze zdjęcia z przodu”

Żywa reakcja internautów pokazuje, że polski internet jest gotowy na nagie męskie ciała i nie wstydzi się komentarzy na ich temat. Polscy odbiorcy stawili się tłumnie, by pochwalić mężczyznę za wysportowaną sylwetkę i podzielić się radością z obcowania z jego fotografiami.

– Jak młody Bóg

– Ale rzeźba

– Piękne zdjęcia

Fanki i fani są tak zachwyceni zdjęciami projektanta, że w komentarzach pojawiła się nawet propozycja, by mężczyzna założył konto w portalu OnlyFans, specjalizującym się w roznegliżowanych zdjęciach, które można oglądać za dodatkową opłatą. Co ciekawe – Dawid Woliński w żartobliwy sposób odpowiedział, że skąd komentujący wie, czy już nie ma stosownego konta we wspomnianym portalu. 

– Brakuje mi jeszcze zdjęcia z przodu

– O tym samym pomyślałam – wywiązał się taki dialog w komentarzach. 

Dawid Woliński nago: to kolejna polska gwiazda, która nie boi się swoich kształtów

Niezwykle ciekawy jest moment publikacji zdjęć z wakacji. Nie dalej niż wczoraj informowaliśmy o podobnym szaleństwie, jakie spłynęło na Kingę Rusin, gdy postanowiła podzielić się swoimi zdjęciami z nagiego pobytu w basenie. Niedawno burzę wywołały też słoneczne zdjęcia Kingi Rusin oraz Patricii Kazadi. Czy to nowy trend wśród polskich celebrytów? Wszystko na to wskazuje.

Redakcja poleca

Czytaj także:  "Glass Onion: Film z serii Na Noże": spełniony sen kinofila. Oceniamy film Riana Johnsona [RECENZJA]

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów