Obserwuj w Google News

Kinga Rusin nago w basenie. To zdjęcie jest hitem Instagrama

3 min. czytania
17.01.2023 07:51
Zareaguj Reakcja

Kinga Rusin nie pozostawia nic wyobraźni. Znana prezenterka TVN pozuje nago w basenie, a internauci nie mogą przestać się zachwycać najnowszą fotografią gwiazdy.

Kinga Rusin z psem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kinga Rusin nago – takie hasło może wkrótce zacząć trendować w internecie, po tym, jak znana i lubiana prezenterka telewizji TVN podzieliła się najnowszą fotografią na swoim koncie w medium społecznościowym Instagram. Zdjęcie wstawione w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku wieczorem na profil @kingarusin, obserwowany przez 550 tysięcy fanów, w ciągu pierwszych godzin polubiono aż sześć tysięcy razy.

Redakcja poleca

Kinga Rusin nago. Prezenterka pozuje w basenie 

Jak wynika z opisu fotografii, Kinga Rusin wraz z rodziną wyjechała kilka dni wcześniej na wakacje na Kostarykę. Pobyt na pięknej wyspie był dla uczestników wyprawy tak relaksujący, że aż zapomnieli o otaczającym świecie i własnych problemach, i wyzbyli się potrzeby korzystania z telefonu oraz noszenia ubrań.

Fotografia Rusin wskazuje na to, że wygoda i swoboda to dwie najważniejsze cechy dobrego odpoczynku. Patrząc po licznych komentarzach, jej fani podzielają to zdanie.

Kinga Rusin nago. Tym zdjęciem żyje internet

Seria zdjęć, opublikowana w poniedziałek wieczorem, przestawia Kingę Rusin zanurzoną w całości w zewnętrznym basenie, z widokiem na piękne pasmo górskie. Kobieta pozuje w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu, a ze szczęścia aż rozpościera ręce na boki.

– Domek. Stęskniliśmy się! – czytamy w opisie fotografii.

Następnie kobieta dodaje, że poniósł ją odpoczynek, dlatego zdecydowała się na kilka dni przerwy od social mediów. 

– Ps. Pierwszy post stąd, chociaż przyjechaliśmy tu już kilka dni temu. Tak się zachłysnęliśmy miejscem, widokami, gigantycznymi plażami i surfingiem, że telefony poszły w odstawkę – czytamy we wpisie z poniedziałku.

Kinga Rusin nago. Patrycja Kazadi „lubi to”

Wśród pięćdziesięciu siedmiu komentarzy, które we wtorek rano można znaleźć na Instagramie Kingi Rusin, uwagę przyciąga kilka. W oczy rzuca się komentarz z zakochaną buźką Patrycji Kazadi, innej prezenterki TVN, która lubi zapozować w pięknych miejscach i pochwalić się tym na Instagramie.

Redakcja poleca

Jedna z komentujących jest zaś zachwycona, że Kinga Rusin potrafiła znaleźć chwilę dla siebie w tym wiecznie zabieganym świecie, w którym każdy chce tylko więcej, mocniej i lepiej.

Użytkowniczka konta @pyrekpaulina napisała w komentarzu:

– Jakież to piękne być tam, w dodatku w towarzystwie, z którym chce się być i chce się żyć. Podziwiam, że w dzisiejszym, coraz bardziej plastikowym świecie, znalazła Pani chwilę na celebrowanie po swojemu tego, co dostarcza człowiekowi natura. O ileż to piękniejsze od wielopiętrowych wieżowców i modnych restauracji. Super, że Pani jest. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych wspaniałych wrażeń.

Inna z użytkowniczek mówi, że chciałaby wieść podobne do Rusin życie.

– Kinga masz piękne życie… nie zazdroszczę wam… podziwiam, że żyjecie tak jak chcecie… i życzę wszystkim oby mieli odwagę na zmiany, pozdrawiam.

Jeszcze inna podkreśla, że choć zdjęcie Rusin jest piękne, prawdziwego piękna Kostaryki nie da się jednak uchwycić na byle fotografii z Instagrama:

Przepiękne miejsce. Czasami miejsca, które odwiedzany, są takie piękne, że i tak żadna kamera tego nie ujmie.

Czytaj także:  "Azja Express" wraca do TVN. Ujawnili uczestników nowej edycji. "Mało gwiazd" [FOTO] 

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów