Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni

3 min. czytania
20.01.2023 11:57
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska nago. Polska aktorka pochwaliła się zdjęciami z kąpieli w wannie. Internet oszalał z zachwytu.

Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni
fot. TRICOLORS/East News

Wiktoria Gąsiewska dołączyła do grupy aktorek, aktorów, celebrytów i innych ludzi z polskiego show-biznesu, którzy w ostatnich dniach postanowili podzielić się swoimi nagimi zdjęciami z fanami. Polska aktorka wrzuciła swoje zdjęcie z wanny, a polski internet zatrząsł się w posadach. Wiemy, jak komentowano odważną stylizację dziewczyny.

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska – najważniejsze role polskiej aktorki

Wiktoria Gąsiewska to młoda polska aktorka, najlepiej znana z występów w serialu „Rodzinka.pl”. Gąsiewska wystąpiła w aż 102 odcinkach polskiego serialu komediowego, gdzie wcielała się w dziewczynę Kuby, bohatera granego przez Adama Zdrójkowskiego. Warto dodać, że uczucie połączyło parę również poza planem — Gąsiewska i Zdrójkowski pozostawali w nieformalnym związku aż do 2021 roku.

Poza rolą w serialu „Rodzinka.pl“ Wiktorię Gąsiewską możecie kojarzyć z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” czy ról w takich filmach jak „Love Story. Krime Story”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Futro z misia” czy „Dywizjon 303. Historia Prawdziwa”.

Wiktoria Gąsiewska – uznana polska influencerka

Dodatkowo Wiktoria Gąsiewska jest mocno aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje obecnie ponad 1,1 miliona użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi uwagami do najnowszych zdjęć i stylizacji swojej ulubionej gwiazdy. 

Wiktoria Gąsiewska pozuje nago w wannie

Niezwyłą furorę zrobił niedawny post aktorki. Zdjęcie, opublikowane w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku, przedstawiające dziewczynę w koronkowym biustonoszu, zdobyło aż 16 tysięcy „serduszek” oraz pięćdziesiąt pozytywnych komentarzy. Fani wymieniali się uwagami na temat „pięknej” i „urokliwej” sesji zdjęciowej, a inni dodawali, że sesja powinna nazywać się „Wiktoria Secret”, nawiązując do nazwy słynnej linii kobiecej bielizny Victoria’s Secret. Jeden z komentujących dodał nawet:

– Ponętnie i bardzo sexownie, Viktoria kobieta wielkiej klasy, urody i widocznej z każdą kolejną chwilą wzbogaconą pierwiastkiem kobiecości. Bądź piękna jak zawsze.

Wszystko to było zaledwie preludium do serii zdjęć, które pojawiły się na Instastory dziewczyny w czwartek 19 stycznia. Jak czytamy na stronie HotPlota, Gąsiewska opublikowała  aż cztery zdjęcia z wieczornej wizyty w wannie, pokazując swoją „wieczorną rutynę”. Zdjęcia ogromnie spodobały się internautom, którzy tłumnie stawili się na profilu @wiktoria_gasiewska. 

Wiktoria Gąsiewska w wannie
fot. fot. screen Instagram @wiktoria_gasiewska

W tym miejscu warto wspomnieć, że zdjęcia polskich gwiazd w różnych obiektach wodnych – wannach, basenach czy morzu, stały się w ostatnim czasie ulubionym trendem celebrytów. Zaczęło się od Patricii Kazadi, która zapozowała niczym Halle Berry, czy Daniel Craig na „Wyspie Jamesa Bonda” w Tajlandii.

Redakcja poleca

Następnie swoją wyzywającą fotografię wrzuciła Anna Mucha, a za jej przykładem poszła Kinga Rusin. Polscy celebryci nie chcieli być gorsi, więc ostatnio internet oszalał na punkcie nagich fotografii Dawida Wolińśkiego i półnagiego Rafała Maślaka.  Iza Kuna wystąpiła topless na okładce „Wysokich Obcasów”, a nagradzana polska aktorka Dorota Pomykała zdradziła, że po swoim występie nago w filmie „Kobieta na dachu”, dostaje propozycje matrymonialne od amerykańskich żołnierzy. Wiele zdarzyło się w roznegliżowanym świecie polskich celebrytów w ostatnim tygodniu. 

Zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej wpisują się więc w znany trend. Kto będzie następny? Przed nami weekend, a więc wiele okazji do rozbieranych zabaw. 

Wiktoria Gąsiewska nago
fot. fot. screen Instagram @wiktoria_gasiewska
Redakcja poleca

Czytaj także:  Cezary Pazura składa życzenia żonie, Edycie i pokazuje zdjęcia z 15 lat związku

RadioZET.pl/HotPlota/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów