Obserwuj w Google News

Pique zdradzał Shakirę, gdy jej ojciec walczył o życie. Piosenkarka wyznała prawdę

2 min. czytania
27.06.2023 16:51
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Pique i Shakiry wywołało burzę w mediach, ale z pewnością nie była ona tak wielka, jak ta, która powstała w ich życiu prywatnym. Poznaliśmy kolejne informacje dotyczące rozpadu ich związku. Z relacji Shakiry wynika, że ma za sobą naprawdę trudny okres.

Pique zdradzał Shakirę, gdy jej ojciec walczył o życie. Piosenkarka wyznała prawdę
fot. GTRES/G3 Online/East News

Związek Shakiry i Gerarda Pique to już przeszłość. Teraźniejszością jest za to publiczne pranie brudów przez byłych partnerów. Shakira nie tylko zaatakowała swojego eks w piosence, ale także postanowiła zemścić się na jego matce. Wystawiła na balkon kukłę przypominającą wiedźmę, która patrzyła wprost na posiadłość teściowej.

Redakcja poleca

Matka kryła romans Pique

Matka piłkarza odegrała ważną rolę w rozpadzie związku Pique i Shakiry. To właśnie ona miała umożliwiać synowi potajemne schadzki z kochanką, podczas gdy piosenkarka podchodziła od zmysłów, żaląc się jej na niewierność męża. Pique nie miał skrupułów. Miał zdradzać ją w czasie, gdy jej ojciec leżał na oddziale intensywnej terapii.

Pique zdradzał Shakirę, kiedy jej ojciec był na OIOM-ie

Shakira ma za sobą bardzo trudny czas. W pewnym momencie wyglądało na to, że jej świat się zawalił. Piosenkarka musiała żyć ze świadomością, że została zdradzona i jednocześnie martwiła się o życie swojego ojca.

William Mebarak Chadid został poważnie ranny podczas uroczystości związanej z pierwszą komunią swojego wnuka, syna Shakiry. Mężczyzna przewrócił się i musiał zostać przewieziony do szpitala.Mój dom się rozpadał. Dowiadywałam się z prasy, że zostałam zdradzona, a w tym samym czasie mój tata był na oddziale intensywnej terapii – żaliła się w rozmowie z hiszpańskojęzycznym wydaniem „People” Shakira. Chociaż z pewnością tego chciała, piosenkarka nie mogła zwrócić się do ojca po poradę. Mężczyzna, którego kochałam najmocniej, mój tata, odchodził, kiedy potrzebowałam go najbardziej powiedziała piosenkarka. Na szczęście Chadidowi udało się wyjść z wypadku cało. Został wypisany ze szpitala i dziś odzyskuje siły.

Źródła: RadioZET.pl/People en Espanol