Obserwuj w Google News

Fani dowiedzieli się, z kim spotyka się Shakira. Naprawdę mogłaby to zrobić?

2 min. czytania
01.06.2023 12:53

Rok temu życie Shakiry przewróciło się do góry nogami za sprawą romansu jej wieloletniego partnera – Gerarda Pique. Wokalistka robi jednak co w jej mocy, by ułożyć sobie życie na nowo. Fani spekulują, że robi to już u boku nowego partnera.

Rok temu życie Shakiry przewróciło się do góry nogami za sprawą romansu jej wieloletniego partnera – Gerarda Pique. Wokalistka robi jednak co w jej mocy, by ułożyć sobie życie na nowo. Fani spekulują, że robi to już u boku nowego partnera.
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

O tym, że Gerard Pique za plecami swojej wieloletniej partnerki spotyka się z inną kobietą, dowiedział się cały świat. Wraz z nami wszystkimi o zdradzie dowiedziała się sama Shakira. Wokalistka zdecydowała więc, że publicznie rozliczyć się z byłym ukochanym, co zrobiła za pomocą piosenki. Utwór o tajemniczym tytule „Music Sessions #53” mówił o wszystkim tym, co zabolało wokalistkę. Dziś piosenka ma ponad 500 milionów wyświetleń i najprawdopodobniej będzie największym hitem tego roku.

Zobacz też:  Tom Cruise nie pojawił się na koronacji Karola III. Wystawił go dla Shakiry?

Shakira ma chłopaka? Fani są niemal pewni

Po medialnym rozstaniu i gigantycznym sukcesie najnowszego singla Shakira nie traci zainteresowania publiki. Paparazzi śledzą niemal każdy krok wokalistki, a to, co najbardziej ich interesuje, to przyłapanie jej z nowym partnerem.

Kilka tygodni temu mówiło się o rzekomym romansie Kolumbijki z Tomem Cruisem, jednak szybko wyszło na jaw, że gwiazdorzy są tylko znajomymi. Kolejnym „podejrzanym” był Lewis Hamilton, ale i tu nie ma dowodów na to, że tę dwójkę łączy coś więcej niż zwykłe koleżeństwo.

Wścibscy fani znaleźli kolejnego potencjalnego partnera Shakiry. Ma być nim zawodnik NBA Jimmy Butler. Dowody są szokujące.

Redakcja poleca

Shakira pokazała to na Instagramie. Wystarczający dowód romansu?

Na jednym z instagramowych story wokalistki miała pojawić się relacja z meczu Miami Heat. To właśnie w tej drużynie gra Butler. Innym razem wokalistka udostępniła fotografię, na której wyróżniały się litery H-E-A-T.

Biorąc pod uwagę fakt, że drużyna koszykarska liczy 12 zawodników, trudno zrozumieć dlaczego wytypowano właśnie Butlera. Zwłaszcza, że ten od kilku lat spotyka się z polsko-amerykańską modelką Kaitlin Nowak. Para ma również 3-letniego syna.

Wierzycie, że Shakira mogłaby zrobić drugiej kobiecie coś takiego po tym, przez co sama niedawno przeszła?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl