Obserwuj w Google News

Shakira na długo pożegnała synów. Podróż do Barcelony była naprawdę trudna

2 min. czytania
05.06.2023 08:33
Zareaguj Reakcja

Shakira od kilku miesięcy mieszka w Miami. Z Barceloną, w której spędziła ostatnie lata, nie chciała mieć nic wspólnego. Niestety w końcu musiała wrócić do Hiszpanii, a sprawa jest o wiele trudniejsza, niż mogłoby się wydawać.

Shakira na długo pożegnała synów. Podróż do Barcelony była naprawdę trudna
fot. Backgrid/East News

Shakira w Barcelonie zamieszkała ze względu na ukochanego – Gerarda Pique. Gdy po ponad 10 latach związku dowiedziała się, że mężczyzna ją zdradza, niemal od razu ruszyła sądową machinę, związaną ze zdobyciem pozwolenia na zabranie ich wspólnych dzieci z kraju. Wokalistka zabrała synów do Miami – tam, gdzie mieszkała zanim poznała ich ojca. Niestety długo nie zabawiła w USA. Musiała zabrać synów do Barcelony. Dlaczego?

Zobacz też:  Fani dowiedzieli się, z kim spotyka się Shakira. Naprawdę mogłaby to zrobić?

Shakira wróciła do Barcelony. Chodzi o Pique i jego kochankę

Od czasu głośnego rozstania ani Pique, ani Shakira nie mają chwili wytchnienia od paparazzich, którzy śledzą ich każdy krok. Nic dziwnego – byli zakochani z własnej woli dostarczali prasie kolejnych smaczków dotyczących ich rozstania. Teraz portal La Vangardia wyśledził, że wokalistka w sobotę przyleciała ze swoimi dziećmi do Barcelony.

Shakira nie chciała wracać do Hiszpanii, ale musiała to zrobić ze względu na synów. Jak podaje portal Marca, sąd zdecydował, że chłopcy z matką będą spędzać 20 dni w miesiącu, a z ojcem 10. Pique był już widziany w Miami, tym razem to chłopcy przylecieli do niego. A z nimi Shakira, dla której pobyt w Barcelonie nie będzie łatwy.

Shakira apeluje do fanów. Nie może znaleźć odpowiedniego mieszkania

Hiszpańskie media donoszą, że zgodnie z decyzją sądu, synowie gwiazdorskiej pary 70% wakacji mogą spędzić u ojca. Czy Shakira przez ten cały czas będzie w Hiszpanii? Na Instagramie podzieliła się zdjęciami z pierwszego większego wyjścia w Barcelonie i wiele wskazuje na to, że może zabawić tam do czasu, aż jej synowie nie będą chcieli wracać do Miami.

Jeśli Shakira poleci w tym czasie sama do USA, to najpewniej po to, by kupić w końcu dom. Wokalistka od miesięcy szuka odpowiedniej przestrzeni dla siebie i synów.

Zobacz też:  Synowie Shakiry nie lubią nowej partnerki Pique. Stanęli po stronie matki

W końcu zamieściła w sieci apel, w którym zwróciła się do paparazzich i fanów z prośbą o uszanowanie prywatności jej i jej dzieci. Nie jest tajemnicą fakt, że gwiazda posiada już w Miami wspaniałą willę, w której nie może zamieszkać. Fotoreporterzy zbyt dobrze znają ten adres, dlatego Shakira i jej synowie nie czują się tam bezpiecznie.

Zainteresowanie mediów przytłacza obie strony. Kilka miesięcy temu media obiegła wieść o tym, że ukochana Pique – Clara Chia Marti trafiła do szpitala z powodu stresu wywołanego właśnie przez paparazzi.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl