Obserwuj w Google News

Natalia Janoszek bawi się w najlepsze. Nie przejmuje się filmem Krzysztofa Stanowskiego?

2 min. czytania
01.08.2023 13:11
Zareaguj Reakcja

Film Krzysztofa Stanowskiego traktujący o sfingowaniu przez Natalię Janoszek kariery, w trzy dni doczekał się prawie 4 milionów wyświetleń i masy artykułów na portalach plotkarskich (i nie tylko). Informacja o istnieniu takiego materiału na pewno dotarła do samej zainteresowanej, choć można odnieść wrażenie, że ta się tym w ogóle nie przejmuje.

Natalia Janoszek bawi się w najlepsze. Nie przejmuje się filmem Krzysztofa Stanowskiego?
fot. ADAM JANKOWSKI/East News + Instagram/@nataliajanoszek

Krzysztof Stanowski w sobotę opublikował film, w którym zweryfikował największe kłamstwa Natalii Janoszek na temat jej kariery. Materiału dowodowego zebrało się tyle, że produkcja trwała prawie trzy godziny. Dziennikarz zdecydował się na jej opublikowanie pomimo sądowego zakazu mówienia o — delikatnie rzecz ujmując — naciąganej karierze 33-letniej bielszczanki.

Zobacz też:  Krzysztof Stanowski pokazuje dowody na kłamstwa Natalii Janoszek. Wyjechała z kraju

Jak Natalia Janoszek zareagowała na film Krzysztofa Stanowskiego?

Stanowski film „Bollywoodzkie Zero: Natalia Janoszek. The End” zapowiadał bardzo hucznie, dlatego trudno uwierzyć w to, że odtwórczyni głównej roli w tej słynnej produkcji, nie wiedziała o dacie premiery. Trudno też uwierzyć, że mianująca się jako aktorka 33-letnia bielszczanka, nie słyszała o skutkach wspomnianego filmu. A skutki są takie, że internet wręcz zapłonął.

W dniu premiery Janoszek opublikowała na Instagramie nagranie z klubu nocnego w Londynie. Jakby tego było mało, pochwaliła się też trunkiem, którym się feralnego wieczora raczyła. W poniedziałek dalej relacjonowała swoje podboje Wielkiej Brytanii. Opublikowała nagrania z jednej z galerii sztuk, nie kryjąc zachwytów nad eksponatami. Dobra mina do złej gry?

Natalia Janoszek bawi się w najlepsze. Nie przejmuje się filmem Krzysztofa Stanowskiego?

Natalia Janoszek bawi się w najlepsze. Nie przejmuje się filmem Krzysztofa Stanowskiego?

‧ fot. Instagram @nataliajanoszek
Redakcja poleca

Rodzina Natalii Janoszek zareagowała

Pudelek dotarł do osoby z otoczenia Natalii Janoszek, która miała opowiedzieć, jak kobieta radzi sobie ze skandalem „za kulisami”, bo z jej mediów społecznościowych wynika, że niczym się nie przejęła. Z relacji informatora wynika, że rodzina 33-latki zachęca ją do zwrócenia się po pomoc specjalistów od zdrowia psychicznego.

- Natalia stara się robić dobrą minę do złej gry, ale prawda jest taka, że cała ta sytuacja mocno nią wstrząsnęła. (…) Rodzina i przyjaciele przekonali ją, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc, zwłaszcza że ataki Krzysztofa Stanowskiego nie ustają. Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej - miało podać źródło portalu.

Ta sama osoba dodała też, że Janoszek straciła wszystkie kontrakty. Specjaliści od wizerunku nie mają wątpliwości, że kobieta szybko nie odbuduje swojej kariery (o ile w ogóle).