Obserwuj w Google News

Monika i Robert Janowscy nadal w niebezpieczeństwie? Czekają na ważną decyzję

2 min. czytania
24.04.2023 22:52
Zareaguj Reakcja

Wydawałoby się, że Monika Janowska i Robert Janowski mogą spać spokojnie. Niestety, to nie koniec niepokojów pary po zatrzymaniu niebezpiecznej stalkerki. Czy kobieta zostanie niedługo wypuszczona?

Monika Janowska Robert Janowski
fot. VIPHOTO/East News

Monika Janowska i Robert Janowski przez ponad 10 lat nie mogli zaznać spokoju. Artystę i jego żonę śledziła kobieta, która nie poprzestała tylko na groźbach słownych. Doszło nawet do fizycznego ataku na Monikę Janowską. Ostatnio żona piosenkarza publikowała nawet zdjęcia kobiety, która miała wystawać pod domem małżeństwa. Stalkerka trzymała w ręku nóż, a Monika Janowska zwyczajnie bała się wychodzić z domu. Skarżyła się też na polską policję.

Zobacz także:  Stalkerka Janowskiego z nożem. Żona gwiazdora pokazała jej wizerunek [ZDJĘCIE]

Monika Janowska i Robert Janowski nadal w niebezpieczeństwie?

23 kwietnia Robert Janowski oświadczył na Instagramie, że stalkerka została zatrzymana. Jest szczęśliwy, że po 12 latach może spokojnie wyjść na spacer. Zacytował również informację od rzecznika prasowego Sądu Okręgowego o tym, że „oskarżona została zatrzymana i osadzona w jednostce penitencjarnej”.

- TO JEST KONIEC! Nawet nie wiem, co napisać i jak ująć w słowa to, że po 12 latach życia w strachu, możemy wreszcie odetchnąć, pójść na spacer bez lęku, uśmiechnąć się do siebie i wiosny… Dla kogoś - wielkie nic, coś naturalnego, ot- dzień jak co dzień, kolejna niedziela… Dla nas SPOKÓJ- sen nierealny, nieosiągalny byt, spełnienie marzeń… - napisał na Instagramie Robert Janowski.

Jednak czy aby na pewno to koniec koszmaru małżeństwa? Kobieta została zatrzymana na trzy miesiące. Już 25 kwietnia sąd zadecyduje, czy wolność agresorki powinna zostać ograniczona na dłużej.

Redakcja poleca

- Zostało wydane sądowe postanowienie o tymczasowym aresztowaniu i wykonane przez policję. Zatrzymanie na 3 miesiące. Ale jutro mamy rozprawę i okaże się, czy areszt będzie przedłużony – mówiła Monika Janowska w rozmowie z „Cozatydzien.tvn.pl”.

- Póki co czujemy ulgę. Ale to jeszcze nieostateczne zakończenie sprawy. Czekamy czy będzie odpowiadać jako osoba zdrowa, czy uznają ją za niepoczytalną. Od tego dużo zależy. Nasz spokój także [...] Jutro rozprawa sądowa i pewnie będzie wiadomo coś więcej – dodała Monika Janowska.

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News