Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski jest przygotowany na najgorsze. Spisał testament

2 min. czytania
28.04.2023 12:37
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga pociech i z niecierpliwością wyczekuje narodzin kolejnego. Matkami jego dzieci są Mandaryna, Anna Świątczak i Pola Wiśniewska. W związku z tym, że jego relacje rodzinne są wyjątkowo złożono, artysta postanowił zadbać o to, by po jego odejściu nie pojawiły się żadne spory dotyczące spadku.

Michał Wiśniewski jest przygotowany na najgorsze. Spisał testament
fot. Instagram: @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zrobił oszałamiającą karierę. Wczesne lata 2000 należały do „Ich Troje”, a sam wokalista cieszył się ogromnym zainteresowaniem fanów nie tylko ze względu na swoje osiągnięcia zawodowe. Pięć razy brał ślub, a trzy z jego małżonek są matkami jego dzieci.

Wiśniewski wzbudził sensację, biorąc ślub z Mandaryną. Ceremonię, która odbyła się w lodowym pałacu, zarejestrowały kamery TVN. Można było ją obejrzeć w programie „Jestem jaki jestem”. Owocami związku Mandaryny i Michała Wiśniewskiego są córka Fabienne Marta i syn Xavier Michał, który poszedł w ślady ojca i sam próbuje podbić polską scenę muzyczną.

Niestety szczęście celebrytów nie trwało długo. Ich związek nie przetrwał, lecz Michał nie poddał się w szukaniu prawdziwej miłości. Następnie związał się z Anną Świątczak, z którą także doczekał się dwojga dzieci – Etiennette Anny oraz Vivienne Vienny. Ta relacja także nie miała przyszłości. Trzecią wybranką gwiazdora „Ich Troje”, a zarazem matką jego dzieci, została Pola Wiśniewska. Razem wychowują Falco Amadeusa i wyczekują narodzin kolejnej pociechy. Niedawno Michał zdradził, że już wybrał dla niej imię.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski spisał testament. Zrobił to dla dzieci

Ze względu na to, że jego relacje rodzinne w najlepszym wypadku można nazwać skomplikowanymi, Michał Wiśniewski postanowił zadbać o to, by oszczędzić bliskim stresu, gdy pożegna się z tym światem. Spisał testament, w którym sprawiedliwe podzielił swój majątek. W ten sposób upewnił się, że po jego śmierci jego rodzina nie zostanie podzielona przez niepotrzebne kłótnie.

Każdy przy zdrowych zmysłach, kto nie chce, żeby rodzina wzięła się za kłaki, spisuje testament. Generalnie to jest bardzo prosta sprawa – musisz spisać testament. Musisz zabezpieczyć rodzinę, najlepiej przez testament. Spisałem swój tak jak każdy – powiedział w rozmowie z „Faktem” Wiśniewski.

Wokalista „Ich Troje” stwierdził, że podobną decyzję powinni podjąć wszyscy, którym zależy na spokoju ducha.

A jak nie każdy, to rzućcie się na tych notariuszy, żeby nie było później szarpania się za włosy, żebyście mieli ciszę i spokój wtedy, kiedy będzie najbardziej potrzeba. Bo to wszystko inaczej wymyka się spod kontroli. A jak nie wierzycie, to popatrzcie, bo tych przykładów jest cała masa – oznajmił.

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl