Obserwuj w Google News

Co się dzieje z synem Michała Wiśniewskiego? Xavier poszedł w ślady ojca

2 min. czytania
17.04.2023 13:27
Zareaguj Reakcja

Mandaryna była jedną z najjaśniej świecących gwiazd na polskiej scenie. Z czasem jej blask nieco przygasł, ale nie zniknęła z życia publicznego. Od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach i udziela wywiadów. Niedawno zdradziła, co się dzieje z jej synem Xavierem.

Co się dzieje z synem Michała Wiśniewskiego? Xavier poszedł w ślady ojca
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News, Karol Makurat/REPORTER

Mandaryna była prawdziwą gwiazdą. Jej kariera muzyczna i związek z jednym z największych polskich celebrytów, Michałem Wiśniewskim, przez lata wzbudzały zainteresowanie Polaków. W 2004 roku została okrzyknięta „osobą najczęściej pojawiającą się na okładkach gazet”.

Dziś po jej sławie i małżeństwie z Wiśniewskim zostały jedynie wspomnienia. Mimo to Mandaryna wciąż stara się działać w show-biznesie. Pojawia się na branżowych imprezach i udziela wywiadów w mediach. Niedawno opowiedziała o planach jednego z jej synów

Redakcja poleca

Xavier Wiśniewski idzie w ślady ojca. Zacznie współpracę z Allanem Krupą?

Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, Xavier, ma już 20 lat i bardzo poważne plany. Ma zamiar podbić polską scenę muzyczną jako raper. Dziennikarka Jastrząb Post zapytała Mandarynę, czy Xavier zamierza połączyć siły z innym debiutującym artystą, Allanem Krupą.

Nie wiem tego, bo Xavier idzie swoją drogą. To są jego wybory, jego piosenki. Jestem wielką fanką jego tekstów, są bardzo dojrzałe, naprawdę mądre. Nie chciałabym mu się gdzieś wciskać. Kibicuję mu z całego serca, a to jaką drogę obierze… Nagrywa hip-hop. Ma sporo tych nagrań i mam nadzieję, że niebawem coś wypuści, coś wyda – powiedziała Mandaryna.

Być może współpraca z synem Edyty Górniak byłaby dla Xaviera szansą na przebicie się do mediów głównego nurtu. Niedawno informowaliśmy o tym, że Allan może wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”.

Za dobrą sumę, zdecydowanie. Tylko głupi by pogardził takimi pieniędzmi. Chyba że miałbym się rozebrać i tańczyć nago. Poza tym jestem otwarty na propozycje – wyznał w rozmowie z „Super Expressem” Allan.

Wygląda na to, że Allan powoli utwierdza swoją pozycję na polskiej scenie rozrywkowej. Współpraca z nim może być dla Xaviera szansą na zdobycie dodatkowej rozpoznawalności.

Źródła: RadioZET.p/JastrzabPost.pl/Se.pl