Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski wybrał z Polą imię dla szóstego dziecka

2 min. czytania
27.02.2023 22:14
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem. Gwiazdor pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej ciężarnej żony, przy okazji zdradzając, jakie imię wybrali z Polą dla przyszłej pociechy. Zainspirowali się Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim?

Michał i Pola Wiśniewscy
fot. Screen Instagram/wisniewska_pola

Michał Wiśniewski popularność zdobył jako lider zespołu „Ich troje”. Wokalista przez lata był obiektem zainteresowania mediów ze względu na bujne życie uczuciowe – portale plotkarskie rozpisywały się o jego kolejnych związkach małżeńskich, które szybko kończyły się rozwodem. Obecnie celebryta jest w związku z Polą Wiśniewską, z którą doczeka się niebawem kolejnego dziecka.

Zobacz także:  Rodzinny dramat Michała Wiśniewskiego. Wisi nad nimi fatum?

Michał Wiśniewski wkrótce powita na świecie szóste dziecko

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wiele nieudanych związków. Celebryta pierwszy ślub wziął w 1996 roku z Magdą Femme, koleżanką z zespołu, jednak ich małżeństwo zakończyło się po pięciu latach w atmosferze skandalu. Już rok później wokalista był już mężem Mandaryny – para doczekała się dwójki dzieci – Xaviera i Fabienne, jednak już w 2006 roku media obiegła informacja o rozwodzie celebrytów.

Kocham Mandarynę, ale nie widzę ratunku dla naszego małżeństwa. Chcę rozwodu, bo nie wierzę, że Marta się zmieni

– wyznał Wiśniewski w programie „Uwaga!”.

Jeszcze w tym samym roku piosenkarz znów powiedział sakramentalne „tak” – tym razem Annie Świątczak. W trakcie ich małżeństwa na świecie pojawiły się Etiennette Anna i Vivienne Vienna Wiśniewskie, a po pięciu latach standardowo przyszedł czas na wymianę żony. Kolejną wybranką kochliwego gwiazdora została Dominika Tajner. Ich ślub odbył się w 2012 roku i zakończył po siedmiu latach.

Michał Wiśniewski i Pola stanęli na ślubnym kobiercu 13 kwietnia 2020 roku. Wybranka piosenkarza tak jak on ma czwórkę dzieci z poprzednich relacji, a w 2021 roku na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko pary – syn Falco Amadeus. Obecnie zakochani czekają na narodziny kolejnej pociechy.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski pokazał ciężarną Polę. Zdradził imię ich kolejnego dziecka

We wrześniu 2022 roku małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się drugiego dziecka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie synka Wiśniewskich trzymającego w rączce pozytywny test ciążowy.

Oops! We Did It Again

– podpisali zdjęcie szczęśliwi rodzice.

Pod koniec zeszłego roku Pola Wiśniewska zdradziła obserwatorom płeć wyczekiwanej pociechy.

Miała być córeczka tatusia, a będzie kolejny synek mamusi

– napisała na swoim profilu, a Michał Wiśniewski zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc w wybraniu imienia, zaznaczając, by zaczynało się ono na literę „C”.

Niedawno piosenkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem ciężarnej żony, przy okazji zdradzając plany na nazwanie dziecka.

Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia!

– napisał gwiazdor, wciąż mając nadzieję na narodziny córeczki.

Pola najwyraźniej pozazdrościła Joannie Opoździe i Antoniemu Królikowskiemu.

Podoba Wam się imię Vincent?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska