Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski wybrał imię dla szóstego dziecka. Skrzywdzi tym pociechę?

Judyta Wanicka
2 min. czytania
25.04.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski wybrał imię dla szóstego dziecka, które lada moment urodzi mu piąta żona, Pola Wiśniewska. Jakie imię otrzyma nowy członek rodziny gwiazdora Ich Troje? Na pewno oryginalne i "światowe". 

Michał Wiśniewski z żoną Polą Wiśniewską
fot. Instagram:@

Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola Wiśniewska spodziewają się drugiego wspólnego dziecka. Dla lidera Ich Troje będzie to już szósty potomek, podobnie jak dla Poli, która związała się z piosenkarzem, mając czworo własnych dzieci. Ogromna rodzina już w maju powita kolejnego członka. Wiśniewscy spodziewają się ponoć syna. Jak zwykle spore zainteresowanie budzi imię dziecka, w końcu jak wiemy, czerwonowłosy piosenkarz lubi zaszaleć. Jego dzieci z Mandaryną noszą imiona Fabienne i Xavier. Córki z małżeństwa z Anną Świątczak to Etiennette i Vivienne Vienna, zaś jego najmłodszy synek otrzymał imiona Falco Amadeus - na cześć austriackiego wokalisty Falco (wylansował hit "Rock me Amadeus"), którego Wiśniewski był wielkim fanem. 

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski czeka na szóste dziecko. Jakie imię nada synowi? 

Wygląda na to, że i tym razem lider Ich Troje dochowa tradycji i nazwie dziecko równie oryginalnie jak resztę pociech. W rozmowie z "Faktem" gwiazdor przyznał, że ma słabość do obcobrzmiących imion. Jak wyjaśnił nadaje je, ponieważ takie mu się podobają, a poza tym "jesteśmy w Europie" - tłumaczy. 

A dlaczego miałby być Jaś, bo dziadek był Jan, wujek Jan? Daję imiona obcobrzmiące, bo przecież jesteśmy w Europie. Gdybym miał ochotę na Świętopełka, to bym dał. Taka rola rodzica, by wybrać imię dziecku, ale każde imię potrafię wytłumaczyć - powiedział tabloidowi Michał Wiśniewski. 

Oryginalne imię drugiego dziecka Michała Wiśniewskiego i Poli 

Rodzice 2-letniego Falco mają już pomysł na imię dla syna, który ma się urodzić w maju. W jednym z postów Michał Wiśniewski wyznał, że "czeka na Cloë a Polcia na Vincenta". - Szykuje się batalia - podkreślił.

Piosenkarzowi ponoć udało się przekonać żonę do swojego pomysłu, a więc jego syn ma otrzymać imię Cloë, które brzmi trochę damsko... Na czym ostatecznie stanie, o tym przekonamy się już za kilka tygodni, gdy druga (a zarazem dziesiąta w całej rodzinie) pociecha Wiśniewskich będzie już na świecie. 

Imię córki Agustina Egurroli wzbudziło kontrowersje. "Narusza artykuł 50 ustawy"