Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski zbuduje dom na koszt sponsorów. Wraca „Jestem jaki jestem”

2 min. czytania
24.04.2023 08:32
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski powraca z nowym programem. Muzyk zdecydował się reaktywować hit sprzed lat i zapowiedział powstanie 3. sezonu show „Jestem jaki jestem”. Gwiazdor pokaże budowę domu przed kamerami - wszystko na koszt sponsorów.

michał-wiśniewski-zbuduje-dom-na-koszt-sponsorów-wraca-jestem-jaki-jestem
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski swego czasu był jedną z największych gwiazd muzyki w Polsce. Szczyt popularności zaowocował powstaniem programu „Jestem jaki jestem”. Dwa sezony reality-show były emitowane wiosną 2003 roku i wiosną 2004 roku przez stację TVN. Widzowie zobaczyli codzienne życie wokalisty, problemy rodzinne i kulisy jego aktywności zawodowej. Okazuje się, że wkrótce show powróci na ekrany z trzecim sezonem. Co wiadomo o produkcji z Wiśniewskim w roli głównej?

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski powraca w programie „Jestem jaki jestem”. Pokaże budowę domu

Jestem jaki jestem 3 czyli Wiśnia buduje” - taki tytuł otrzymał powracający po latach program Michała Wiśniewskiego, który będzie emitowany na jego kanale na You Tube. Wcześniej mówiło się, że prowadzi on rozmowy z Polsatem i nie wyklucza emisji show w telewizji. Musiałoby jednak zostać ono inaczej sformatowane. Jak podają wirtualnemedia.pl produkcja internetowa będzie bowiem liczyła aż 60 odcinków po około 26 minut każdy (jeszcze w lutym mówiono o dwóch sezonach i 24 epizodach).

W reality-show widzowie ponownie zobaczą, jak wyglądają koncerty i pozostała aktywność zawodowa Wiśniewskiego. W opublikowanym w sieci zwiastunie nie brakuje też chwil spędzonych z rodziną. Główną atrakcją ma być jednak budowa nowego domu artysty.

Oglądaj

„Program będzie zapisem codziennych zmagań Wiśniewskiego i jego bliskich oraz przyjaciół przy budowie willi zlokalizowanej w okolicach Warszawy” - czytamy. Wcześniej piosenkarz przekonywał, że show „będzie się koncentrować bardziej na psychologii budowy domu”. W projekt zaangażowało się ponoć aż kilkanaście firm z czołówki branży budowlanej, które sponsorują całe przedsięwzięcie. Budowa już się rozpoczęła, ma potrwać około 2 lata, a pierwsze odcinki zostały już nagrane.

Premiera „Jestem jaki jestem 3 czyli Wiśnia buduje” już 30 kwietnia. Będziecie oglądać?

Oglądaj