Obserwuj w Google News

Mia Khalifa nauczyła Żabsona pokory. Raper dostał nauczkę od gwiazdy filmów dla dorosłych

2 min. czytania
23.02.2023 14:00
Zareaguj Reakcja

Żabson opublikował w sieci zdjęcie z Mią Khalifą, które opatrzył wulgarnym podpisem. Aktorka filmów dla dorosłych zareagowała natychmiast. Po jej słowach raper zdobył się na publiczne przeprosiny.

Mia Khalifa nauczyła Żabsona pokory. Raper dostał nauczkę od gwiazdy filmów dla dorosłych
fot. Instagram: @zabsontoziomal

Raperzy powoli zapominają o biedzie, życiu w blokach i trudnym dzieciństwie. Coraz częściej w hiphopowych utworach słyszymy o samochodach, narkotykach i kobietach. Wszystko ładne, wszystko drogie i wszystko na pokaz. Jednym z twórców, płynących na nowej fali rapu, jest Żabson. Artysta znany dzięki takim numerom jak "Sexoholik", "Młody Boss" i "Floyd Mayweather", zaliczył niedawno wpadkę, która mogła splamić jego image uwodzicielskiego badboy'a.

Zobacz także: Sylwia Bomba opowiedziała o poczęciu córki. Przesadziła? "To już przegięcie"

Żabson zapozował z Mią Khalifą. Gwiazda filmów dla dorosłych nie zostawiła na nim suchej nitki

Żabson opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze znaną gwiazdą filmów dla dorosłych, Mią Khalifą. Fotografia pewnie mogłaby pomóc mu w podtrzymaniu wizerunku podrywacza, gdyby nie to, że skomentowała je sama aktorka. Khalifie nie podobało się, że Żabson nazwał ją swoja "laską na boku".

Żabson i Mia Khalifa
fot. Instagram: @zabsontoziomal

Mia Khalifa była wyraźnie niepocieszona takim obrotem spraw. W odpowiedzi na post rapera aktorka opublikowała w sieci wpis, w którym nazwała go "przegrywem". Pod zdjęciem zamieściła też komentarz, w którym zdradziła kulisy powstania zdjęcia.

Możesz im przy okazji powiedzieć, jak desperacko wyciągnąłeś mnie z pokazu, by poprosić o drugie zdjęcie w lepszym świetle — tylko po to, by umieścić ten lekceważący podpis. Zachowanie niemal tak samo słabe jak twoja muzyka, ale niech cię Bóg błogosławi - napisała.
Mia Khalifa odpowiedziała Żabsonowi
fot. Instagram: @miakhalifa/@zabsontoziomal
Redakcja poleca

Żabson dostał lekcję pokory od gwiazdy porno

"Mówią, że mój styl jest zbyt chory/Chcą nauczyć mnie pokory" — rapuje w jednym ze swoich kawałków młody artysta. Wygląda na to, że w końcu dostał lekcję, o której opowiada w utworze. Publiczne upomnienie od Mii Khalify poskutkowało natychmiast. Żabson usunął obraźliwy opis zdjęcia. Zastąpił go przeprosinami.

Bardzo cię przepraszam, Mia. Jako twój fan nie planowałem cię obrazić. Głupio dobrałem słowa i tego żałuję - przekonuje artysta.

Faktycznie, po kimś, kto zrobił karierę jako tekściarz, można było się spodziewać bardziej uważnego wyboru słów.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @zabsontoziomal/@miakhalifa