Obserwuj w Google News

Poderwała znanego aktora? Huczy o nowym romansie wśród polskich gwiazd

2 min. czytania
01.06.2023 15:31
Zareaguj Reakcja

Znana z filmu "Bo we mnie jest seks" Maria Dębska ma mieć romans z aktorem znany z "Barw szczęścia" - tak twierdzi katolicki tygodnik. Była żona Marcina Bosaka nie komentuje doniesień, ale głos zabrał rzeczony aktor.

Maria Dębska ma romans z Erykiem Kulmem?
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Maria Dębska to aktorka znana z roli Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Aktorka była żoną Marcina Bosaka, lecz związek rozpadł się zaledwie półtora roku po ślubie. Do tej pory Dąbska oszczędnie wypowiadała się na temat przyczyn rozstania z byłym gwiazdorem "M jak miłość". Podkreśliła jednak, że choć  rozwód kosztował ją sporo nerwów, nie żałuje podjętej decyzji. Teraz Maria Dąbska ma mieć romans z innym znanym aktorem - tak przynajmniej twierdzi jeden z popularnych tygodników. 

Redakcja poleca

Maria Dębska i Eryk Kulm są parą?

Jak donosi "Dobry Tydzień", Maria Dębska ma spotykać się z Erykiem Kulmem, aktorem znanym m.in. z roli Kuby w "Barwach szczęścia". Ich romans miał rozkwitnąć na planie nowego serialu "Kiedy ślub", w którym grają główne role.

Maria Dębska i Eryk Kulm faktycznie zamieszczali ostatnio wspólne zdjęcia na Instagramie, ale czy to już zapowiedź czegoś poważniejszego? 

Eryk Kulm skomentował romans z Marią Dębską

Para na razie nie komentuje sensacyjnych doniesień na swój temat. Z Erykiem Kulmem skontaktował się portal Pudelek i zapytał go wprost o relację z koleżanką z serialu. Jeśli wierzyć jego zapewnieniom, informacje katolickiego pisma są wyssane z palca. - Haha. Nie, to nieprawda - cytuje aktora portal. 

Wygląda na to, że radosne zdjęcia pary na Instagramie nie mają nic wspólnego z romansem. Aktorska dwójka po prostu dobrze się ze sobą bawi.  

Zobacz także: Dramat aktorki z TVP. Została bez pomocy z półrocznym dzieckiem. Popłakała się