Zamknij

Juror "Mam talent" zrzucił wagę. Jest nie do poznania: "Zastąpił go sobowtór"

02.12.2022 14:34

Fani brytyjskiego "Mam talent" nie poznali jednej z gwiazd programu - Simona Cowella. Juror zrzucił wagę i wygląda zupełniej inaczej niż dotychczas.

Simon Cowell
fot. Rex Features/East News

Rusza nowa edycja brytyjskiego "Mam talent". Rekrutację do castingów zapowiedział sam Simon Cowell. Fani nie poznali jednak jurora.

"Mam talent": metamorfoza Simona Cowella

Program "Mam talent" nie tylko jest niezwykle popularny w Polsce, ale również w krajach, w których pojawił się wcześniej. Między innymi w Wielkiej Brytanii, gdzie jednym z jurorów jest Simon Cowell.

Jak podaje The Sun, łowca talentów i producent ostatnio postanowił zrzucić wagę. Z tego powodu wiele osób, które zobaczyło nagranie zachęcające do zgłoszenia się do nowej edycji brytyjskiego "Mam talent", nie rozpoznało jurora. W identyfikacji pomógł jego głos. Trudno się dziwić, Cowell do niedawna wyglądał tak:

Will Alexander / WENN.com/agefotostock/East News
fot.

Will Alexander / WENN.com/agefotostock/East News

Poniżej znajdziecie wideo, na którym można zobaczyć niezwykłą metamorfozę mężczyzny.

Jak widać, nie chodzi jedynie o stratę wagi, ale również o wiele mniej zmarszczek i oślepiająco białe zęby. W ostatnich latach Cowell wziął się za siebie. Przyznał, że objadał się bułkami, kiełbaskami, burgerami i tartami z dżemem, przygotowywanymi przez jego osobistego szefa kuchni. W 2017 roku spadł jednak ze schodów w swoim domu. To był początek reżimu ćwiczeń i diety, który zaowocował schudnięciem o 4 rozmiary. Należy jednak pamiętać, że otyłość nie musi wcale wynikać z braku ruchu i złego sposobu odżywiania. Składa się na nią wiele innych czynników. Odchudzanie się powinno być pod kontrolą lekarza specjalisty. W przeciwnym wypadku można zrobić sobie krzywdę.

Fani nie rozpoznali jurora "Mam talent"

Najwidoczniej Cowell jest brytyjskim odpowiednikiem Krzysztofa Ibisza. Tak sugeruje jeden z komentarzy zaszokowanych fanów.

Simon Cowell z roku na rok staje się coraz młodszy.
Jasna cholera, prawie go nie poznałem.

Nie zabrakło też humorystycznych wpisów. Przynajmniej mamy nadzieję, że poniższe komentarze były tworzone z przymrużeniem oka.

Deep fake.
Zasadniczo wydaje się, że wszystkie gwiazdy są stopniowo zastępowane przez klony, androidy lub rzeczywiste sobowtóry. ALBO duchowa wojna odbija się na tych, którzy są pozbawieni duszy.  Cokolwiek się dzieje, najwyraźniej nie jest dla nich dobre, wyglądają niepokojąco, obleśnie i osobliwie.

Jak widać, wielu fanom trudno uwierzyć, że Cowell mógł przejść tak drastyczną zmianę. Jak będzie prezentował się w nowej edycji "Mam talent"? Przekonamy się już niedługo.

loader

RadioZET.pl/The Sun/Twitter