Zamknij

Juror znanego talent show ma zostać usunięty z programu. To koniec jego kariery?

28.11.2022 16:34

David Walliams po 10 latach kariery w "Mam talent" pożegna się z programem? Wszystko wskazuje na to, że po ostatnim skandalu nie obejdzie się bez konsekwencji.

David Walliams, Simon Cowell, Amanda Holden and Alesha Dixon
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

David Walliams to juror brytyjskiej wersji popularnego programu "Mam talent". Ostatnio na światło dzienne wyszły jego skandaliczne komentarze, które kierował pod adresem uczestników talent show. Widzowie programu byli oburzeni.

David Walliams ma pożegnać się z "Mam talent". To koniec jego kariery?

Według doniesień, do których dotarł "The Guardian" Walliams najprawdopodobniej będzie musiał pożegnać się po 10 latach z programem. Informację potwierdza również "The Sun". Tabloid dodaje, że miejsce Walliamsa ma zająć Oti Mabuse, która wcześniej zasiadała na fotelu jurorskim w lokalnej wersji "Tańca z Gwiazdami".

Wśród osób, które zagraniczne media typują na zastępstwo Walliamsa w "Mam talent" wymienia się Oliwię Attwood, Joela Dommetta oraz Ekin-Su Culculoglu.

Skandal w brytyjskim "Mam talent". Juror pożegna się z programem?

Twórcy brytyjskiej edycji "Mam talent" nie potwierdzają ani nie zaprzeczają sensacyjnym doniesieniom. Jak podaje "The Guardian" produkcja oznajmiła, że - Skład jurorski na 2023 ro nie został jeszcze ustalony i nie podjęto jeszcze decyzji na temat przyszłości Davida Walliamsa w programie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Po wycieku obraźliwych i seksistowskich komentarzy jurora twórcy programu zaznaczali, że juror nie wypowiadał się publicznie, a jego słowa nie miały wyjść poza grono zaprzyjaźnionych osób siedzących obok nie go na fotelach.

RadioZET.pl/The Sun/The Guardian/Interia