Obserwuj w Google News

Magda Gessler przejdzie na emeryturę? Gwiazda TVN zdradziła swoje plany

2 min. czytania
03.07.2023 09:28
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler niedługo skończy 70 lat. Czy gwiazda myśli o przejściu na emeryturę i skupieniu się na rodzinie? Restauratorka złożyła jasną deklarację. Czy to koniec „Kuchennych rewolucji”?

magda-gessler-przejdzie-na-emeryturę-gwiazda-tvn-zdradziła-swoje-plany
fot. Piotr Kamionka/East News

Magda Gessler należy do najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Właścicielka kilkunastu restauracji od lat prowadzi „ Kuchenne rewolucje” w TVN. Dużo czasu zabiera jej także funkcja jurorki w „ Masterchefie”. Niedawno restauratorka zdecydowała się także wystąpić z rodziną w show „ Święta z Gesslerami”. Na tym jednak nie koniec, bowiem wciąż dużo mówi się o filmie biograficznym Magdy. Czy szybkie tempo pracy w końcu nie przytłoczy gwiazdy? Gessler niedługo skończy 70 lat. W najnowszym wywiadzie odpowiedziała na pytania o jej emeryturę.

Magda Gessler myśli o emeryturze? Padła jasna deklaracja

Restauratorka porozmawiała z dziennikarzami Party i opowiedziała o jej podejściu do pracy. Gessler wyznała, że występy na planie „Kuchennych rewolucji” i wielogodzinne podróże po kraju wcale jej nie męczą. Niesienie pomocy innym ludziom traktuje jako swoją misję i powołanie.

- To jest mój odpoczynek. Mnie się wydaje, że kontakt z ludźmi to jest tak fascynujące, tak interesujące, że spełnianie mojej pasji, pomoc ludziom, psychiczna i zdrowotna, jest chyba moim celem w życiu - powiedziała.

Lara Gessler wielokrotnie powtarzała, że jej mama nie jest „zwykłą” babcią. Córka restauratorki podkreśla, że Magda Gessler kocha swoje wnuki, ale nie może zaangażować się w opiekę nad Neną i Bernardem przez liczne obowiązki zawodowe. Nic nie zapowiada, że wkrótce miałoby się to zmienić.

Redakcja poleca

Magda Gessler nigdy nie przejdzie na emeryturę?

Gwiazda cały czas jest ciekawa świata, a w podejściu do pracy bierze przykład ze swojego 92-letniego ojca. - Mój ojciec ma dziś 92 lata, cały czas aktywnie żyje. I gdy na niego patrzę, nie widzę jego lat - mówiła Magda w wywiadzie dla Vivy!. Gessler chce iść w jego ślady.

- Mój ojciec pracuje codziennie i będę szła jego śladami. Może padnę kiedyś ze zmęczenia, ale nigdy nie podejmę decyzji, żeby odpuścić. Cały czas jestem ciekawa świata. Ciągle jestem głodna. (…) Trenuję swoją głowę, dobre emocje. Bliżej mi jest do młodych ludzi - powiedziała i jednoznacznie ucięła plotki o jej przejściu na emeryturę.

Redakcja poleca
Magda Gessler szokuje na Instagramie. Najdziwniejsze posty restauratorki
5 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER