Obserwuj w Google News

Magda Gessler wystąpiła w nagiej sesji. Fani grzmią: „Nogi chyba pożyczone”

2 min. czytania
27.06.2023 21:07

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Magda Gessler trafiła na okładkę „Vivy!”, dla której zdjęła ubrania i zapozowała z samą gazetą. Efekty sesji już robią furorę w mediach, a sami internauci krytycznie przyglądają się nowemu wydaniu restauratorki.

Magda-Gessler-zrobiła-nagą-sesję-Fani-grzmią
fot. VIPHOTO/East News

Wszystko wskazuje na to, że Magda Gessler zdecydowała się obrać nową wizerunkową taktykę. Restauratorka, która jeszcze do niedawna znana była z wysyłania „besosków” (tłum. całusków) na Instagramie oraz rzucania talerzami na antenie TVN, ostatnimi czasy „zabłysnęła” dość kontrowersyjną wypowiedzią na temat gejów czy poradnikiem w sprawie „ dbania o jajka męskie”.

Redakcja poleca

Mało kto spodziewać by się mógł, że tropy te doprowadzą nas do… nagiej okładki. Okazuje się, że Magda postanowiła zrzucić ubrania dla najnowszego numeru „Vivy!”, w którym przyznała się, dlaczego „czasami marzy, żeby ktoś zapędził ją do łóżka”. Najnowsze ujęcie 69-letniej Gessler można oglądać już m.in. na oficjalnym profilu magazynu. Szok?

Półnaga Magda Gessler pozuje z gazetą

Odważna okładka gwiazdy TVN wywołała w sieci prawdziwą furorę. Niektórzy z internautów są zdania, że Gessler prezentuje się na niej naprawdę fenomenalnie. Pojawiły się też głosy, komplementujące 69-latkę za jej niezwykle młody wygląd, który wespół z mocnym tytułem artykułu tworzy naprawdę świetny duet. Temat wieku oczywiście poruszony został na łamach magazynu, lecz sama Gessler wypowiedziała się o nim następująco:

- Bo ja jestem poza wiekiem. Przez całe życie robiłam to, co sobie wymyśliłam. Trenuję swoją głowę, dobre emocje. Bliżej mi jest do młodych ludzi. Wyłoniłam się z energii, która nie jest normalna. Swojego życia nie stymuluję na siłę, bo to, co siedzi w mojej głowie, nie wymaga podkręcania – tłumaczyła w rozmowie. Słuszne uwagi?

Internauci krytykują okładkę Magdy Gessler. Restauratorka odpowiedziała

Jak to w tych przypadkach bywa, pod najnowszym wydaniem „Vivy!” zgromadzili się także ci bardziej dociekliwi, którzy poza ogólnym sensem wywiadu, dostrzegli, że sama okładka z naturalnością ma jednak niewiele wspólnego. Część internautów zaczęła nawet oskarżać Magdę o nadużywanie Photoshopa…

Nie wygląda to niestety naturalnie ani prawdziwie. Szczególnie dół…
Ale retusz. To jest to niebanie się przemijania?
Pani Magda jest świetną kobietą, pewną siebie. Po co ten Photoshop?
Nogi chyba pożyczone

– czytamy w komentarzach.

Nie trzeba było zbyt długo czekać, aby na te zarzuty odpowiedziała sama Magda. Gessler w odpowiedzi na komentarz internautki zarzuciła jej zazdrość, zaznaczając przy tym, że sama bardzo schudła.

Magda-Gessler-odpowiada-internautce
fot. Instagram @
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

RadioZET.pl