Obserwuj w Google News

Lara Gessler nie ochrzci dzieci: „Nie popieram Kościoła”

2 min. czytania
21.11.2022 10:57
Zareaguj Reakcja

Lara Gessler udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Jak zmieniło się jej życie, gdy na świecie pojawił się Bernard, młodszy brat Neny? Gwiazda zdradziła, jak Magda Gessler odnajduje się w roli babci. Lara wyznała też, że nie zamierza ochrzcić swoich dzieci.

lara-gessler-nie-ochrzci-dzieci-nie-popieram-kosciola
fot. VIPHOTO/East News

Lara Gessler skupia się na roli mamy, opiekując się dwuletnią Neną i jej młodszym bratem Bernardem. Gwiazda przyznała, że choć Magda Gessler uwielbia swoje wnuki i spędza z nimi każdą wolną chwilę, nie jest zaangażowana w opiekę nad dziećmi. Nie pozwala jej na to wypełniony po brzegi grafik i liczne aktywności zawodowe. Lara nie chce dokładać obowiązków pracującej babci. Może jednak liczyć na wsparcie partnera, Piotra Szeląga. Celebrytka zdradziła, jak odnajduje się w roli mamy. Opowiedziała też o jej podejściu do Kościoła i wyznała, że nie planuje ochrzcić swoich pociech.

Redakcja poleca

Lara Gessler o chrzcie Neny i Bernarda: „Nie ma powodu, żebym chrzciła dziecko”

Córka najpopularniejszej polskiej restauratorki przyznała, że ma spore szczęście, ponieważ jej dzieci są naprawdę spokojne i z łatwością przesypiają noce. Gessler nie zamierza jednak udawać idealnej mamy i udzielać rad innym rodzicom.

To nie jest konkurs. Wydaje mi się, że mamy różne organizmy, różne możliwości i nie ma co się porównywać. Są różne warunki, różne chwile. Jesteśmy na różnych momentach życia. Myślę, że nie ma recepty, która zadowoli wszystkich.

Zobacz także: Magda Gessler pokazała nagie zdjęcie z kąpieli. Jak Afrodyta wyłania się z piany

W dalszej części rozmowy z dziennikarką Jastrząb Post Lara odniosła się do kwestii organizacji chrztu jej dzieci.

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram Kościół katolicki, więc nie ma powodu, żebym chrzciła dziecko

- powiedziała Lara, która z podobnymi pytaniami musiała się mierzyć już po narodzinach córki.

Larę zobaczymy niedługo w nowym show TVN „Święta z Gesslerami”, w którym pojawi się u boku brata, Tadeusza Müllera i wujka, Mirosława Ikonowicza na świątecznej kolacji przygotowanej razem z Magdą Gessler.