Obserwuj w Google News

Magda Gessler w nowym reality show. Pokażą "Święta z Gesslerami"

2 min. czytania
21.11.2022 10:40

"Święta z Gesslerami" w TVN to nowy program z Magdą Gessler, który pojawi się w telewizji przed świętami Bożego Narodzenia. W czteroodcinkowym show słynna restauratorka z "Kuchennych rewolucji" pokaże, jak przygotowuje się do Wigilii z rodziną. Kiedy i o której godzinie program "Święta z Gesslerami" w TVN?

Święta z Gesslerami
fot. Instagram:@tvn.pl

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą programów kulinarnych, którą od lat można oglądać w "Kuchennych rewolucjach" oraz "MasterChefie". W nadchodzące święta słynna restauratorka powróci w zupełnie nowym programie. Tym razem będzie to składający się z czterech odcinków reality show w TVN "Święta z Gesslerami", w którym widzowie będą mieli okazję podpatrzeć przygotowania do Wigilii oraz wspólną wieczerzę w rodzinie Gesslerów. Wiemy, kiedy i o której godzinie oglądać kolejne odcinki programu "Święta z Gesslerami". 

Redakcja poleca

"Święta z Gesslerami "- nowy program z Magdą Gessler. Kiedy emisja? 

W programie "Święta z Gesslerami" Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do Wigilii i będzie pomagała im zorganizować smaczną uroczystość. Każdy odcinek będzie poświęcony komuś innemu. Magda Gessler spotka się z Larą i Piotrem, którzy niedawno powitali na świecie drugie dziecko, z synem Tadeuszem Müllerem i jego żoną, oraz ojcem, Mirosławem Ikonowiczem.

- Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią - czytamy w opisie "Świąt z Gesslerami". 

Widzowie zobaczą m.in. jak rodzina przygotowuje dekoracje, ozdabia pierniki i dzieli się pomysłami na świąteczne potrawy. W finale Magda Gessler zaprosi wszystkich na wspólne świętowanie. 

Pierwsze trzy odcinki "Świąt z Gesslerami" w TVN zostaną wyemitowane w dniach 20-22 grudnia o godz. 21:35, a czwarty w Wigilię 24 grudnia o 18:00.