Obserwuj w Google News

Magda Gessler odejdzie z TVN? Padły gorzkie słowa

2 min. czytania
19.11.2022 15:19
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler odchodzi z TVN? Restauratorka dosadnie odniosła się do ostatnich plotek, które wybuchły po odejściu ze stacji Edwarda Miszczaka. Mówiło się, że jeśli zostanie szefem w Polsacie, będzie chciał ściągnąć do siebie największe gwiazdy, czyli np. Małgorzatę Rozenek czy prowadzącą „Kuchenne rewolucje”. Magda Gessler widzi się w Polsacie?

Magda Gessler
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Magda Gessler z powodzeniem od ponad 10 lat prowadzi „Kuchenne rewolucje”. Program ma sporą oglądalność, a widzowie czasem mogą liczyć na dosłowne i w przenośni rzucanie mięsem. Do tej pory mało kto wyobrażał sobie, że Magdy Gessler może zabraknąć w TVN – stała się ikoną stacji. Jednak jej przejście do Polsatu… odpada. Dlaczego?

Zobacz także:  Ceny u Gessler walą po kieszeni. Za szarlotkę zapłacimy jak za złoto

Magda Gessler odejdzie z TVN?

Restauratorka dzięki swojemu zaangażowaniu, pomysłom i charyzmie jest jedną z gwiazd, którą TVN wszelkimi siłami chciałby zatrzymać – oczywiście, jeśli doszłoby do sytuacji, że Magda Gessler podejmie decyzję o odejściu. Jednak nie zapowiada się na to, aby stacja podjęła tak rozpaczliwie kroki.

Gwiazda w rozmowie z „Jastrząb Post” wprost powiedziała, że nie ma zamiaru przenosić się do innego nadawcy. Liczy się dla niej tylko TVN. Co powiedziała o widzach Polsatu?

Redakcja poleca

- Ja wierzę w filozofię TVN-u, poza tym jestem osobą wierną. Publiczność Polsatu w żaden sposób mnie nie interesuje w takim sensie, że to nie jest moja publiczność, a filozofia stacji jest mi obca – tłumaczyła Magda Gessler.

- Ja się bardzo dobrze czuję w TVN-ie. Lubię zmiany, ale na dobre – dodała restauratorka w rozmowie z „Jastrząb Post”.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS